Anno 1701 İndir

0 34

anno 1701 İndir - Anno 1701 İndir

oyun bilgileri - Anno 1701 İndir

Açıklama:
ANNO 1701, Almanca konuşan bölgedeki en özenli ve pahalı oyun üretimi ve tüm zamanların en başarılı, milyonlarca satan oyun serisinin devamı niteliğindedir. Farklı türlerin benzersiz kombinasyonunun üçüncü kısmı, gerçek zamanlı bir bina oyunu yaratır ve aynı zamanda, keşif ve deniz ticareti dönemi olan 16. ve 17. yüzyılda da belirlenir.

İlk kez, tüm deneyim düzeylerinin oyuncuları geliştirmeye dahil edildi ve benzersiz oyun deneyimini artık daha da erişilebilir hale getirmek için önemli ölçüde yardımcı olabilir. Oyuncu, diğer oyuncularla iletişim kurarken ya da ticaret veya diplomasi yoluyla diğer taraflarla etkileşimde bulunurken, gelişen bir metropol oluşturma, genişletme ve sürdürme ile ilgilenmektedir.

Zengin bir tüccar, virtüöz kurucu ya da deneyimli strateji uzmanı olun – ANNO’nun açık yapısı her türlü yaklaşımı ödüllendirecek! Kendine yapılı dünyanın büyüleyici canlılığı, oyuncuyla şimdiye kadarki etkileşimi ve heyecan ve eğlence sunan büyüleyici bir atmosfer, sonsuza dek ANNO 1701 AD’yi oynayan herkesi kavramış olacak.

  • Kent kurma stratejisi, ticaret, keşif, diplomasi ve savaşın eşsiz birleşimi.
  • Halkın tezahürat veya protesto edilmesi, sevgiyle canlandırılan ve bestelenen karakterler, yabancılarla ticaret ve diplomasi yoluyla sayısız etkinlik detayları ile oyun ortamı ile maksimum etkileşim.
  • Fırtına, volkanik patlama veya deprem gibi doğal felaketlerde, flora ve faunada yenilikçi efektler ve nefes kesici gerçekçilik ile son derece detaylı ve canlı grafikler.
  • Daha az deneyimli oyuncu için bile mükemmel bir giriş, örneğin benzersiz ‘Bilgi modu’ ve basitleştirilmiş, açıkça yapılandırılmış bir kullanıcı arayüzü.
  • Oyuna dinamik olarak entegre olan ve faydalı ödüller sağlayan 100’den fazla gönüllü özel görevde (Alt-Görevler) başarısız olan heyecan.
  • Sabotaj, casusluk veya demagogy gibi özel görevlerle gizli diplomasi, akıllı ve stratejik bir yaklaşım sağlar.
  • LAN üzerinden 4 oyuncuya kadar çoklu oyuncu modu ve kooperatif oyun seçeneği.
  • Muhteşem arazi ve deniz savaşlarında asker oluşumu ve geri bildirim ile askeri eleman.

Çıkış Tarihi: 2006
Oyun Boyutu: 2.92 GB

sistem gereksinimleri - Anno 1701 İndir

Anno 1701 Sistem Gereksinimleri
2.0 GHz işlemci
512 MB Ram, 64 MB ekran kartı
3.5 GB Disk Alanı

gorseller video - Anno 1701 İndir

anno 1701 İndir 2 - Anno 1701 İndir anno 1701 İndir 3 - Anno 1701 İndir anno 1701 İndir 4 - Anno 1701 İndir

indirme linkleri - Anno 1701 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Anno 1701 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın