ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

6 48

ark survival evolved aberration torrent İndir - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

oyun bilgileri - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

Açıklama:

ARK Survival Evolved Aberration oyunu, dinozorların olduğu açık dünya bir hayatta kalma oyunudur. Oyunun mekaniği, DayZ gibi ikonik stilleri yansıtıyor, hayatta kalma unsuruna, hammaddelerin birikimine, Gerekli araçların üretimine ve saklanma yerlerinin yapımı ile uğraşıyorsunuz. Bu sefer, her yerde bulunan zombilerden ziyade, esas olarak büyük tarih öncesi sürüngenler ile mücadele veriyoruz.

ARK Survival Evolved Torrent İndir kesinlikle oyuncuların kilit rakipleri dinozorlar olduğu gömülü bir sanal başarı simülatörü. Başlık, eski Microsoft Game Studios çalışanı Jesse Rapczak tarafından kurulan ve 8. neslin PC’leri ve konsolları için yaratılan Wildcard Studios’un ilk üretimidir. Oyunun mekaniği, her yerde bulunan zombilerin rolünün büyük tarih öncesi sürüngenler tarafından ele geçirildiği farkla, DayZ gibi kült MMZ yeni sandaletler üzerinde modellenmiştir. Kişiliğimiz savunmasız ve bilinmeyen bir adaya karşı savunmasız ve görevi bu kötü niyetli ortamda mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Hayatta kalmak için, daha sonra daha fazla yaşam için gerekli silah ve araçları üreteceğimiz hammaddeleri avlamak ve toplamak zorundayız. Oyun ayrıca hayatta kalmak için son derece yararlı adada iken yeni beceriler öğrenir bir karakter geliştirme sistemi vardır.

Birçoğu dinozorları bile bastırmanıza ve daha sonra kişisel destek yapmanıza izin verir. Üretimin bu tür hemen hemen her yerinde olduğu gibi cennetimizi hideout küçük uçan pterodactyls bu 70 çeşit görünür daha tehlikeli dinozorlar: diplodocus, dinozor ya da t-rexa gibi gerçek devler bize barınak sağlar bir müstakil. Diğer muhalifler eşit derecede şüpheli rakipler olabileceğinden, dişlerini stoklarımızda keskinleştiren tek sıkıntı değildirler. Tabii ki, oyun internette eğlenmeye yöneliktir ve türün doğruluğuna uygun olarak, ittifaklar kurmanıza ve barışçıl oyunculara işbirliği yapmanıza izin verir. Ancak, çevrimdışı oynamak için hiçbir engel vardır, ama biz tüm tehlikeleri yüz mümkün olacak gerçeği farkında olmalıdır. Haritalarda, koşulları yerine getirdikten sonra dünyaya dev bir yaratık getiren özel işaretçiler var. Onu öldürmek size fantastik ödülleri verir, ama başarılı olmak için, daha büyük bir grup çalışması gerekir. Eylem, tipik bir birinci şahıs perspektifinde gösterilir, ancak hayatta kalma PC versiyonunu MMO’NUN sayısız bağımsız kum havuzundan ayıran şey, gelişmiş Unreal Powerplant 4’ün üst düzey grafik tasarımıdır. Üretim ayrıca Oculus Rift virtuelle realität gözlük ve ders ile çalışır. Steam, oyuncuların kendileri tarafından hazırlanan içeriği paylaşmanın mümkün olduğu sayesinde.
Çıkış Tarihi: 29 Ağustos 2017
Oyun Boyutu: 28 GB

sistem gereksinimleri - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

ARK Survival Evolved Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

gorseller video - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

ark survival evolved aberration torrent İndir 2 - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir ark survival evolved aberration torrent İndir 4 - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir ark survival evolved aberration torrent İndir 3 - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

indirme linkleri - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

Oyunu indirmek için tıklayın

Not:
Oyun en son güncellemeleri ve dlc paketlerini içermektedir


hatirlatma - ARK Survival Evolved Aberration Torrent İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın