Assassin’s Creed Syndicate İndir

0 17

assassin s creed syndicate İndir - Assassin's Creed Syndicate İndiroyun bilgileri - Assassin's Creed Syndicate İndir

Açıklama:

Assassin’s Creed Syndicate indir, Ubisoft Quebec tarafından, Ubisoft Annecy, Bükreş, Kiev, Montreal, Montpellier, Şangay, Singapur, Sofya, Toronto stüdyolarıyla işbirliği içinde ve Ubisoft tarafından 20 Kasım 2015 tarihinde yayınlanmıştır.

Londra, 1868. Sanayi Devrimi’nin kalbinde, yeraltı örgütünüzü yönetin ve ilerleme adına daha az ayrıcalıklı olanları sömürmek için nüfuzunuzu arttırın:

Assassin Creed Syndicate Torrent İndir

Temel Özellikler:
Genç ve pervasız bir Suikastçi olan Jacob Frye olarak, ilerleyişin ilerleyişiyle ezilenlere yardım etmek için yeteneklerinizi kullanın. Fabrikalarda köle işçiliği olarak kullanılan sömürülen çocukları serbest bırakmaktan, düşman gemilerinden kıymetli kıymetler çalmaktan, adaletin Londra sokaklarına geri dönmesi için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksiniz.
Londra’nın yeraltı dünyasını yönet
Londra’yı halk için geri almak için bir orduya ihtiyacınız olacak. Bir çete lideri olarak, kalenizi Templars’ın beklemesinden geri almak için kalenizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini amacınıza ralli yapın.
Yeni bir dinamik mücadele sistemi
Assassin’s Creed Syndicate’de eylem hızlı ve acımasızdır. Bir savaş ustası olarak, düşmanlarınızı vurmak için güçlü çoklu öldürmeleri ve karşı saldırıları birleştirin.
Tamamen yeni bir cephanelik
Düşmanlarla savaşmak için kendi yolunu seç. Hayalet Başlatıcı teknolojisinden faydalanın ve gizli Blade’inizle her zamanki gibi gizli olun. Ya da düşmanlarına düşeni almak için kukri bıçağı ve muştaları seç.
Yeni bir ulaşım yaşı
Londra’da, sistemik araçlar sürekli değişen bir ortam sunuyor. Hedefinizi kovalamak için arabaları sürün, yüksek hızlı trenlerin üzerinde destansı savaşlarda bulunmak için parkour becerilerinizi kullanın veya Thames Nehri’nin tekneleri arasında kendi yolunuzu kullanın.
Geniş bir dünya
Kenti Sanayi Devrimi’nin zirvesinde gezdirin ve ikonik tarihi figürlerle tanışın. Westminster’den Whitechapel’e, Darwin, Dickens, Kraliçe Victoria… ve daha pek çok şeyle karşılaşacaksınız.

Çıkış Tarihi: 19 Kasım 2015
Oyun Boyutu: 60 GB

sistem gereksinimleri - Assassin's Creed Syndicate İndir

Assassin’s Creed Syndicate Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Assassin’s Creed Syndicate Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
İşlemci: Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB of VRAM) or better
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

gorseller video - Assassin's Creed Syndicate İndir

assassin s creed syndicate İndir 1 - Assassin's Creed Syndicate İndir assassin s creed syndicate İndir 2 - Assassin's Creed Syndicate İndir assassin s creed syndicate İndir 3 - Assassin's Creed Syndicate İndir

indirme linkleri - Assassin's Creed Syndicate İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Assassin's Creed Syndicate İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın