Battlefield 4 İndir

0 24

battlefield 4 İndir 3 - Battlefield 4 İndir

oyun bilgileri - Battlefield 4 İndir

Açıklama:

Battlefield 4 indir, aksiyon / savaş türünde bir oyundur. Güçlü Frostbite 3 motoru ile geliştirilen Battlefield 4, düşmanınızı koruyan binaları yıkmanıza izin veriyor. Bir silahlı botun arkasından bir saldırıya öncülük edeceksiniz. Battlefield size daha fazla şey yapma özgürlüğünü ve güçlü yanlarınızı oynarken ve zafere kendi yolunuzu çizerken oyun hikayesinde kendinizi kaybedeceksiniz. Görkemli çok oyunculu olmasının ötesinde, Battlefield 4, Şangay’dan Amerikan askerlerinin tahliyesiyle başlayan ve ekibinin evine giden yolunu bulmak için mücadelesini izleyen yoğun, dramatik karaktere dayalı bir savaş hikayesi sunuyor. Her hareketinize tepki veren etkileşimli ortamlarla manzarayı gerçek zamanlı olarak değiştirin. Tamamen yeni, yoğun su bazlı araçlarla kara, hava ve denizlere hakim olun.

Temel Özellikler:
Dinamik savaş alanları. Bu etkileşimli ortamlar, gerçek zamanlı olarak eylemlerinize tepki gösterir, bu yüzden devam edin ve bir gemi kazasını tetikleyin ya da sokakları sular. Rakipleriniz neyin çarptığını bilmiyorlar.
Daha fazla araç, daha fazla yıkım, daha fazla özgürlük. Her zamankinden daha fazla araç ve yıkım ile eşsiz bir all-out savaşı yaşayın. Ayrıca, haritaların büyük kapsamı ve ölçeği, size güçlü yönlerinize oynama özgürlüğü ve zafere kendi yolunuzu çizme özgürlüğü verir.
Silahları indir ve rakiplerini aşağı çekmek için fırtınaya bak. Yepyeni, yoğun su bazlı araçlarla savaşarak kara, hava ve denizlere hakim olun.
Amfibi bir saldırı başlat. Battlefield 4 ™, Şangay’dan Amerikan VIP’lerinin tahliyesiyle başlayan ve ekibinin evine giden yolunu bulmak için mücadelesini izleyen yoğun, karakter odaklı bir savaşa sahiptir.

Çıkış Tarihi: 29 Ekim 2013
Oyun Boyutu: 23 GB

sistem gereksinimleri - Battlefield 4 İndir

Battlefield 4 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 32 bit
İşlemci (AMD): Athlon X2 2.8 GHz
İşlemci (Intel): Çekirdek 2 Duo 2,4 GHz
Bellek: 4 GB
Sabit Sürücü: 30 GB
Ekran kartı (AMD): AMD Radeon HD 3870
Grafik kartı (NVIDIA): Nvidia GeForce 8800 GT
Grafik belleği: 512 MB

Battlefield 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 8 64 bit
İşlemci (AMD): Altı çekirdekli işlemci
İşlemci (Intel): Dört Çekirdekli İşlemci
Bellek: 8 GB
Sabit Sürücü: 30 GB
Ekran kartı (AMD): AMD Radeon HD 7870
Grafik kartı (Nvidia): NVIDIA GeForce GTX 660
Grafik belleği: 3 GB

gorseller video - Battlefield 4 İndir

battlefield 4 İndir - Battlefield 4 İndir battlefield 4 İndir 1 - Battlefield 4 İndir battlefield 4 İndir 2 - Battlefield 4 İndir

indirme linkleri - Battlefield 4 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Battlefield 4 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın