Battlefield Bad Company 2 İndir

0 48

battlefield bad company 2 İndir - Battlefield Bad Company 2 İndir

oyun bilgileri - Battlefield Bad Company 2 İndir

Açıklama:

Battlefield Bad Company 2 indir, DICE tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından 2 Mart 2010 tarihinde battlefield severler ile buluştu.

Battlefield Bad Company 2 ™, ödüllü Battlefield oyununu, sınıfındaki en iyi araçlarla ve beklenmedik “Battlefield anları” ile PC oyunlarının ön saflarına taşıyor.

ATV ve bir nakliye helikopteri gibi yeni araçlar, Battlefield’daki tüm yeni çok oyunculu taktiklere izin veriyor. Frostbite özellikli Destruction 2.0 sistemi ile, tüm binaları kapatabilir ve kapaktan delikler açarak kendi yangın noktalarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrı ayrı ödül ve başarıların kilidini açmak için dört kişilik takımlarda iki takımda sadece oyun modunda yarışabilir ve birlikte savaşabilirsiniz.

Savaşlar, her biri farklı bir taktik odağı olan geniş haritalarda ayarlanır. Oyun ayrıca B Şirket takımının daha olgun bir tek oyunculu kampanyada geri dönüşünü görüyor.

Battlefield Bad Company 2 Torrent İndir

Temel Özellikler:
Squad Up: Yalnız bir kurt ya da 4 kişilik takımlarda 32 oyuncuya ve yeni Squad Rush da dahil olmak üzere çoklu oyun modlarına kadar yarışın!
Online Warfare’i Tanımlama: Benzer Sunucularda geniş açık savaş için tasarlanmış geniş savaş alanlarında kara, deniz ve hava ustası ol.
Intensive Solo Kampanyası: WWIII’i etkisiz hale getirme misyonuyla ölümcül ormanlar, çöl şehirleri ve geniş arktik arazilerle mücadele eden Bad Company’ye katılın.
Taktik Destruction: Yeni atış noktaları yaratın, düşman kapağını yok edin ve düşman savaşçılarıyla dolu tüm binaları yıkın

Çıkış Tarihi: 2 Mart 2010
Oyun Boyutu: 5.9 GB

sistem gereksinimleri - Battlefield Bad Company 2 İndir

Battlefield Bad Company 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz
Hafıza: 2GB
Grafik: 256 MB Ekran Kartı (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
DirectX®: DirectX 9, 10 ve 11 desteği
Sabit Sürücü: 15 GB

Battlefield Bad Company 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista veya Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Quad veya daha yüksek
Hafıza: 2GB
Grafik Kartı: 512 MB Ekran Kartı (GeForce GTX 260 / ATI Radeon 4870)
Denetleyici Desteği: Çok oyunculu Logitech G15 ve G19 klavye LCD’leri için destek

gorseller video - Battlefield Bad Company 2 İndir

battlefield bad company 2 İndir - Battlefield Bad Company 2 İndir battlefield bad company 2 İndir 1 - Battlefield Bad Company 2 İndir battlefield bad company 2 İndir 2 - Battlefield Bad Company 2 İndir

indirme linkleri - Battlefield Bad Company 2 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Battlefield Bad Company 2 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın