Bus Driver Simulator 2019

0

Bus Driver Simulator 2019 TorrentBus Driver Simulator 2019


AÇIKLAMA

Kendinizi bir yolcu otobüsü şoförü rolüyle deneyin!

Kenti ve banliyölerini gezerek, programı kesinlikle takip edin. Yolcuları başarıyla teslim ederek ve trafik yasalarını izleyerek para kazanın. Önceden ayarlanmış koşullarla çeşitli senaryoları tamamlayın veya Serbest Modda kendi kariyerinizi oluşturun.

Eylem gerçek şehirde gerçekleşir. İki şehir: Köln, Almanya ve Serpukhov, Rusya

Şehrin ve banliyölerinin büyük bölümünün fotoğraflarını, gerçek şehir nesnelerine olabildiğince yakın olarak binaları ve sokakları yeniden yarattık. Sanal şehir her ayrıntıda çok doğru bir şekilde yeniden yaratılıyor. Binalar, otobüs durakları ve diğer nesneler tam olarak yerlerine yerleştirilmiştir.

İstediğiniz gibi oynayın! Seçim özgürlüğün var.

İlgilendiğiniz şehir bölgelerini gezmek için görünümünüzdeki güzergâhları seçin. Yüksek hızlı yolcu taşımacılığı veya yavaş ve rahat sürüşten hoşlanmanız fark etmez. Önceden belirlenmiş zamanlamayı sevmiyorsanız, oyun stilinize göre özelleştirebilirsiniz. Para kazanın, yeni otobüsler satın alın ve yeni sürüme geçirin. Otobüsünüzü istediğiniz gibi dekore edin. Her otobüs için kesinlikle çeşitli süslemeler seveceksiniz.

Her çeşit araç bulunmaktadır.

Farklı çağlardan ve ülkelerden otobüs sürmek için eşsiz bir şansınız var. Eski Sovyet şehir otobüslerini ve Avrupa’nın uzun mesafeli devlerini de kullanabilirsiniz.

Sürücünün hayatı sadece yolda geçmez.

Aracınızı ara sıra doldurmak için unutmayın, böylece çekici aramak zorunda kalmazsınız. Otobüslerinizi yükseltebileceğiniz ve dinlenebileceğiniz dört garajdan birinde çok zaman geçirmeye hazır olun.

Günün vakitleri değişmektedir.

Oyunumuzda gerçekçi trafik uyguladık. Ayrıca, gündüz saatine bağlı olarak yolcu trafiği simüle edilmektedir. İnsanları sabah saatlerinde, trafik sıkışıklığı olduğunda, öğleden sonra, daha az yolcu ve otomobil olduğunda ve akşamları, sokaklarda neredeyse hiç kimse bulunmadığında ve sokak lambalarının yollarını aydınlatırken, seferlerinizi sunun.

Oyun deneyiminizi genişletin.

Sürüş, daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi! En iyi oyun deneyimi için VR setini, direksiyonu ve pedalları bağlayın.

Oyun özellikleri:

• Farklı ülkelerden ve çağlardan yedi tane yüksek detaylı otobüs var. Yeni otobüsler düzenli olarak eklenmektedir. • Yeniden inşa edilmiş şehir ve 12 km2’lik banliyö bölgesi • Otobüslerinizi yükseltme imkânı, dekorasyon elemanlarını ekleme ve değiştirme imkanı. • Farklı hava koşulları, dinamik gündüz değişimi. • Çeşitli trafik durumları: trafik sıkışıklığı, kazalar, hız darbeleleri, gece sürüş, uzun mesafeli yolculuklar. • Bir otobüse binmek için geniş işlevler. • Benzin istasyonları ve garajları ziyaret etmek için gereklilik. • Direksiyon simidi, gamepad ve VR desteği.


Bus Driver Simulator 2019 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 or later 64-bit os required
İşlemci: 1.9ghz Intel i5-equivalent processor or higher
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460 or similar AMD Radeon (no support for onboard cards)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® Compatible

Önerilen: İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 or later 64-bit os required
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 980 or AMD Radeon RX 480
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® Compatible


RESİM ve VİDEOLAR

Bus Driver Simulator 2019
Bus Driver Simulator 2019
Bus Driver Simulator 2019


İNDİRME LİNKLERİ:
Bus Driver Simulator 2019 Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.