Call Of Duty Infinite Warfare İndir

0 23

call of duty infinite warfare İndir - Call Of Duty Infinite Warfare İndir

oyun bilgileri - Call Of Duty Infinite Warfare İndir

Açıklama:
Call Of Duty Infinite Warfare indir, Infinity Ward tarafından geliştirildi ve Activision tarafından 4 Kasım 2016 tarihinde yayınlandı. Campaign oynayanlar, kaptan güçlerinin, ölümcül ve fanatik bir düşmana karşı liderlik etmesi gereken Komutan pilotu Yüzbaşı Reyes olarak oynuyorlar. Call Of Duty Infinite Warfare, güneş sistemimizde olası bir gelecekteki savaşı konu alan, Dünya’nın ulaşma ötesine ilerlemeyi amaçlayan ilk oyun serisidir. Infinite Warfare ayrıca oyunculara, benzersiz oyun özellikleri ve mekanikleri ile yeni bir hikaye boyunca vahşi bir yolculuğa çıkan orijinal bir Zombi modunu getirdi.
Serideki önceki oyunlara benzer şekilde, Infinite Warfare birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun yeni bir seriye girdiği için, uzayda sıfır yerçekimi ortamları gibi yeni oyun mekanikleri dahildir. Oyuncular, bir boost paketi ve oyuncuların sıfır yerçekimi ortamlarında kolaylıkla hareket etmelerini sağlayan bir kanca ile donatılmıştır. Oyun uzayda ayarlandığı için, oyuncular güneş sisteminde farklı gezegenleri, uyduları ve asteroitleri ziyaret edebilirler.

Çıkış Tarihi: 4 Kasım 2016
Oyun Boyutu: 63 GB

sistem gereksinimleri - Call Of Duty Infinite Warfare İndir

Call Of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 Compatible
İlave Notlar: Disk space requirement may change over time.

gorseller video - Call Of Duty Infinite Warfare İndir

call of duty infinite warfare İndir 2 - Call Of Duty Infinite Warfare İndir call of duty infinite warfare İndir 3 - Call Of Duty Infinite Warfare İndir call of duty infinite warfare İndir 4 - Call Of Duty Infinite Warfare İndir

indirme linkleri - Call Of Duty Infinite Warfare İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Call Of Duty Infinite Warfare İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın