Cattle and Crops İndir

3 1.294

cattle and crops İndir - Cattle and Crops İndir

oyun bilgileri - Cattle and Crops İndir

Açıklama:

Cattle And Crops İndir, Masterbrain Bytes GmbH & Co. KG tarafından geliştirilmiş ve 13 Şubat 2018′ tarihinde full sürüm olarak yayınlanmıştır. Cattle And Crops, gerçekçi çiftçilik detaylarına önem verilerek tasarlanmış yeni nesil bir çiftçilik simülasyonudur. Araçları kendiniz kontrol edin ve gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşayın ya da işçi tutarak işinizi işçilere yaptırarak çiftçiliğin keyfini yaşayın. Son derece gerçekçi detaylı tarım makinaları, gerçekçi hasat efektleri, orijinal araç sesleri ve otantik bir araç fiziği sistemi Cattle And Crops’da size çiftçilik deneyimini yaşatacağına emin olabilirsiniz.

Bir çiftçinin bir gününü nasıl geçirdiğine tanık olun. Bir hikaye modu veya ücretsiz oyun arasında seçim yapın. Oyun ayrıca simülasyonu tanımanıza yardımcı olacak ek ders görevleri de sunuyor. Çiftliğinizi geliştirmek için hasat yaparken size yardımcı olmak için çalışanları işe alın. Görevlerinizi takviminizle devredebilir ve çalışanlarınızın işlerini izleyebilir veya önünüzdeki işi kendi başınıza halledebilirsiniz. Cattle And Crops, işçilerin hasata zarar vermemesine özen gösterdikleri karmaşık bir çalışan sistemi sağlar. Eğer bu çiftçilik oyunun sevdiyseniz ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız aşağıda ki steam bağlantısından oyunu satın alabilirsiniz. Bu arada eğer alternatif tarım oyunu istiyorsanız Farming Simulator 2017 İndir oyununa bakabilirsiniz.

Çıkış Tarihi: 13 Şubat 2018
Oyun Boyutu: 3 GB

sistem gereksinimleri - Cattle and Crops İndir

Cattle And Crops Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: CPU: Intel Dual-Core 2 GHz or similar AMD CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 / AMD Radeon 6700 HD or above (with 1 GB VRAM or above)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Cattle And Crops Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: CPU: Intel Quad-Core 3 GHz or similar AMD CPU
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD Radeon 580 RX (with 4 GB VRAM or above)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Cattle and Crops İndir

cattle and crops İndir 2 - Cattle and Crops İndir cattle and crops İndir 3 - Cattle and Crops İndir cattle and crops İndir 4 - Cattle and Crops İndir

indirme linkleri - Cattle and Crops İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Cattle and Crops İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın