Cities Skylines Campus

0

Cities Skylines Campus TorrentCities Skylines Campus


AÇIKLAMA

Yaklaşık 4 yıldır konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Cities: Skylines ilk günden bu yana popülaritesini hiç kaybetmemiş gibi görünüyor. Yapım geçtiğimiz hafta duyurulan Campus genişlemesine nihayet kavuştu.

Oyunculara hayallerindeki şehri tasarlama ve geliştirme fırsatı sunan Cities: Skylines geçtiğimiz hafta duyurduğu genişlemesine nihayet kavuştu. Campus adında duyurulan yeni içerik genişlemesi ile oyuncular şehirlerine üniversite inşa edebilecek ve öğrenciler ile şehirlerine ek gelir sağlayabilecekler. Üniversiteye ek olarak oyuncular kolej ve okullar da inşa edebilecek ve yönetebilecekler. Campus genişlemesi beraberinde oyun içerisine bazı tesislerde getiriyor.

Steam’de 22.00 TL olarak satılan Campus genişlemesi ile oyuncular şehirlerine voleybol, futbol, tenis gibi tesisler inşa edebilecek ve daha hoş bir görünüm elde edebilecekler. 7 yeni politika ile oyuncular şehirlerini daha kolay bir şekilde yönetebilecekler. 9 eşsiz fakültenin yer aldığı genişleme oyunculara 5 tane de yeni harita sunuyor. Bu haritalar birbirlerinden farklı yapıda ve bağımsız olarak karşımıza çıkacak.

Detaylı içerikleri ve zengin yapısı ile 2015 yılından bu yana konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam eden Cities: Skylines ilerleyen dönemlerde yeni genişlemeler almaya devam edecek.


Cities Skylines Campus Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Sürüm 9.0
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Cities Skylines Campus
Cities Skylines Campus
Cities Skylines Campus


İNDİRME LİNKLERİ:
Cities Skylines Campus Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.