Cliff Empire

0

Cliff Empire TorrentCliff Empire


AÇIKLAMA

Dünya’nın yörüngesinde hayatta kalanlara mesaj!

Nükleer bir savaştan sonra yüzeyde yaşam imkansız hale geldi. 300 metre kalınlığında radyoaktif bir sis Dünya’yı kapladı. Geçtiğimiz on yılda bilim adamlarımız bu tür olayları önceden tahmin etmişlerdi ve mevcut tüm potansiyelleri, dağlık bölgede uçurumlar inşa etmek ve Dünya’daki yaşamı yeniden kurmak için kullandılar.

Dünya üzerindeki yaşamı tekrar oluşturmak ve süreci yönetmek için cesur aktif insanlar arıyoruz. Sen de bize katıl !

– birkaç bağımsız kentin ekonomisine paralel olarak gelişmek – şehirleriniz ve yörünge istasyonu arasındaki ticaret – şehirlerinizin ekonomilerinin gücünü test edecek dinamik bir iklim değişikliği. – ekolojik ve zararlı güç kaynakları arasında seçim yapmak – Şehir yapısını iyileştirmek için 48 ek üniversite araştırması – şehri inşa etmek için 120’den fazla yapı – 15 ticaret ve tüketim malları – 3D ve ortografik kamera arasında geçiş yapmanın yanı sıra şehirde dolaşmak için serbest kamera kullanma imkanı. – Yörünge istasyonuna erişimi ve önceki oyundaki devasa yerlere ilave 15 görev – sanal alan modu – kule savunma ve daha fazlası

Kompakt oyun, rastgele oluşturulmuş her seviyede üç küçük şehrin inşasını içermektedir.


Cliff Empire Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


RESİM ve VİDEOLAR

Cliff Empire
Cliff Empire
Cliff Empire


İNDİRME LİNKLERİ:
Cliff Empire Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.