Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

0 400

command conquer 3 tiberium wars İndir - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

oyun bilgileri - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

Açıklama:

Command & Conquer 3 Tiberium Wars indir, EA Los Angeles tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından 28 Mart 2007 tarihinde yayınlandı.

Yıl 2047’dir. Büyük bir nükleer ateş topu, gece gökyüzünde, Üçüncü Tiberium Savaşı’nın dramatik başlangıcını ve tüm zamanların en çığır açan Gerçek Zamanlı Stratejisi serisinin uzun zamandır beklenen geri dönüşünü işaret ederek yüksek bir patlama yapar. Komuta ve Fethet 3 Tiberium Savaşları, her şeyin başladığı yere geri götürerek RTS oyununun geleceğini ortaya çıkarır: Tiberium Evren. Yeryüzünün çoğunu batırdığı maddi maddi Tiberium ile meşhur Kane, Küresel Savunma Girişimi (GDI) ve gezegende kalan az sayıda yaşanabilir Mavi Bölgeye karşı küresel çapta bir saldırı düzenleyerek Nod Kardeşliğine öncülük etmeye geri döndü. Onu sadece sen durdurabilirsin. Son nesil yeni nesil grafikler, epik bir hikaye ve çevrimiçi savaşları seyirci sporuna dönüştürme yeteneği gibi gerçekten yenilikçi özellikler sunan Command & Conquer, RTS oyununu yeniden icat etmek üzere… Hoş geldin, Komutan.

Temel Özellikler:

Hızlı, Akışkan, Eğlenceli – İcat ettiği, C-C icat ettiği ultra hızlı ve pürüzsüz, ipeksi bir oyun olan C & C, artık tüm cephaneliğinizi parmaklarınızın ucuna yerleştirerek, her zamankinden daha iyi.
35+ Tek Oyuncu Görevleri – Her bir karar verdiğiniz geniş bir açık dünya savaşı tiyatrosunda, üç savaşan grubun tümünün eşsiz perspektifinden anlatılan birleşik, destansı bir hikaye yaşayacaksınız.
Hiç Görmediğiniz Gibi Hikaye – Oyunun destansı hikayesini birbirine bağlayan yüksek tanımlı, canlı aksiyon video dizileri, Star Wars, Starship Troopers, Battlestar Galactica, LOST ve House yetenekleri ve yetenekleri dahil olmak üzere benzersiz, farklı bir Hollywood kadrosuyla öne çıkıyor. Joe Kucan’ın Kane’e dönüşü.
Farklı Oyun Stilleri ile AI – Oyun AI oyun tarzınıza uygun – ‘acele’, ‘türbülans’ ve daha fazlası gibi oyun stilleri arasından seçim yapın veya savaş alanını düzleştirin ve AI’nın size en yüksek verimi vermek için kendi taktiklerini kullanmalarına izin verin meydan okuma seviyesi.
Yeni Saldırı Yolları – Rakiplerinizi, uçan zırhlıları inşa ederek, korkutucu İyon Fırtınalarının gücünü koruyarak ve daha önce hiç görülmeyen güçlü birimler oluşturmak için birimleri bir araya getirerek tahmin edin.
Teknoloji Dünyayı Canlı Hale Getirir – Kendinizi yansıyan güneş ışığından kurtarın ve düşman tanklarından, yapılardan ve roket fırlatabileceğiniz diğer şeylerden parçalara üflerken neşe içinde çığlık atın. Oyun dünyası yeni bir boyut kazanıyor ve atmosfer, duman, ateş, sis, izleyiciler, patlamalar ve son teknoloji hava durumu efektleri ile dolduğunda savaş alanı hayat buluyor.
Sezgisel ve Geliştirilmiş Arabirim – Tamamen evrimleşmiş bir yan çubuk arabirimi, temel işlemlerinizi hiçbir zaman eylemden ayrılmadan tamamen yönetmenizi sağlar.

Çıkış Tarihi: 28 Mart 2007
Oyun Boyutu: 3.78 GB

sistem gereksinimleri - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

Command Conquer 3 Tiberium Wars Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows XP/Vista
Processor: 2GHz AMD Athlon™ processor or equivalent
Memory: 512MB RAM
Graphics: ATI Radeon 8500 or Nvidia GeForce 4 or higher video card
Hard Drive: 8GB
Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card

gorseller video - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

command conquer 3 tiberium wars İndir 2 - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir command conquer 3 tiberium wars İndir 3 - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir command conquer 3 tiberium wars İndir 4 - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

indirme linkleri - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Command & Conquer 3 Tiberium Wars İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın