Death’s Gambit İndir

0 30

death’s gambit İndir - Death’s Gambit İndir

oyun bilgileri - Death’s Gambit İndir

Açıklama:

Death’s Gambit indir, White Rabbit tarafından geliştirildi ve Adult Swim Games tarafından 13 Ağustos 2018 tarihinde yayınlandı.

Ölümsüzlük vaadi Siradon’un kalbinde yer alır. Ölümün sağ eli olarak, alemin ölümsüz muhafızlarına meydan oku ve ruhlarını temizlemek için sonsuz mücadeleye katlan! Ama Ölümün sadık bir hizmetkarı acaba ne ödül bekliyor?

Death’s Gambit, zengin RPG öğeleriyle dolu bir 2D aksiyon oyunudur. Siradon’un derinliklerinde dolaşan dehşetlerle yüzleşmek için çok çeşitli silah ve yetenekleri kullanarak aksiyon dolu savaşlara hazırlan. Ölümsüzlüğün gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için gizemli ve affetmeyen bir dünyayı keşfedin.

Ölümün Gambit Torrent İndir

Temel Özellikler:
Geniş Dünya – Güzel işlenmiş Obsidyen Vadisi, Witch Woods, Sanguine City ve daha fazlası arasında seyahat edin. Yaşamın her kesiminden ilginç karakterler ile tanışın ve anlatı iplerini ve sırlarını ortaya çıkarın.
Karakter Sınıfları – Yedi oynanabilir sınıftan seçim yapın, seviye atlayın, yetenek ağacından en sevdiğiniz yetenekleri seçin, stratejilerinizi uyarlayın ve hayatta kalma şansınızı artırın.
İnanılmaz Patronlar – Yükselen canavarlar ve efsanenin diğer yaratıkları. Her patron, yenmek için benzersiz stratejiler gerektiren bir beceri testi.
Doğrusal Olmayan Keşif – Seviyeleri ve patronları doğrusal olmayan bir düzende keşfedin, çözülecek ve gizlemek için daha fazla sırrı olan yan alanları keşfedin.
Karakter Özelleştirmesi – Karakterinizi yay, tırpan, longswords, halber ve daha fazlası dahil 10’dan fazla silah türü ile donatın. Kendinizi yaratmak için 30 silah kabiliyetini ve büyüsünü kullanın…

Oyun Sürümü: V1.03
Çıkış Tarihi: 14 Ağustos 2018
Oyun Boyutu: 629 MB

sistem gereksinimleri - Death’s Gambit İndir

Death’s Gambit Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 32bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.9GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT/ AMD Radeon HD 6450
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Compatible Sound card

Death’s Gambit Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (32bit) or Higher
İşlemci: Intel Core i3 or higher
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT520 / AMD Radeon HD 6670 or higher
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Compatible Sound card

gorseller video - Death’s Gambit İndir

death’s gambit İndir 2 - Death’s Gambit İndir death’s gambit İndir 3 - Death’s Gambit İndir death’s gambit İndir 4 - Death’s Gambit İndir

indirme linkleri - Death’s Gambit İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Death’s Gambit İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın