Degrees of Separation

0

Degrees of Separation TorrentDegrees of Separation


AÇIKLAMA

Degrees of Separation, içerisinde ikilimiz Ember ve Rime’ın engellerin üstesinden gelmek amacıyla sıcağı ve soğuğu yönlendirmek için zıt güçlerini kullanmak zorunda oldukları 2D bir bulmaca platform oyunudur. El ele vererek birbirleri ve dünyalarının kaderleri hakkında daha fazla şey öğrenecekler.

Temel Özellikleri ·         2D Macera Platform Oyunu. Birbirine zıt sıcaklıkların görünüşlerine dayalı derin sürükleyici sanat tarzıyla güzel tasarlanmış 2D dünyaları deneyimle. ·         Yenilikçi Öykü Anlatımı.  Kahraman ikilimiz Ember ve Rime’ın potansiyelini keşfet ve ünlü video oyun yazarı Chris Avellone tarafından anlatılan karmaşık hikayeyi takip et. ·         Çevresel Bulmacalar. Farklı dünyalarda gezin ve durumları ve çevrelerini organik olarak değiştirmek için karmaşık bulmacaları çöz. ·         İşbirliğiyle Oyun Oynama. Hem tek tek hem de takım olarak pek çok farklı şekillerdeki çevreyle etkileşimde bulunmak için Ember ve Rime’ın güçlerinden hem tek oyunculu hem de işbirliğiyle çoklu oyunculu olarak yararlan. ·         Lineer Olmayan Seviyeler. Her biri yeni bir oyun mekaniği sunan, birlikte oyun, anlatım ve karakter gelişimi oluşturan farklı manzaralar arasında geçiş yap.  

Hem tek başına hem de işbirliğiyle oynanacak şekilde geliştirilen bu oyunda oyuncular, sektörde dokunaklı sesiyle herkesin tanıdığı Chris Avellone’un anlatımıyla karşılaşacaklar. Ember’in sıcağı ve de Rime’ın soğuğu kontrol etmesiyle, çiftimiz güçlü kuvvetli rüzgarlar, donmuş nehirler, kontrollü patlayıcılar ve daha pek çok şey oluşturmak ve bir çok ayrı dünyada çeşitli bulmacalar çözmek için eşsiz yeteneklerini ayrı ayrı ve bir arada kullandıkça güzel manzaralar canlı hale gelir. Eşsiz yetenekleriyle ikilimiz, macera ve ilişkilerinin pek çok farklı aşamasında birbirlerine güvenmeyi öğrenecekler.


Degrees of Separation Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo or equivalent
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Graphics Card with support for DirectX 11
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7 – 3.4Ghz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB) or AMD equivalent
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Degrees of Separation
Degrees of Separation
Degrees of Separation


İNDİRME LİNKLERİ:
Degrees of Separation Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.