Dicey Dungeons

0

Dicey Dungeons TorrentDicey Dungeons


AÇIKLAMA

Zindanlar yıllardır zar sallamak için sırasını bekleyen FRP oyuncularının işgali altında. Dicey Dungeons’ın sekiz köşeli kahramanları zarlar, bizi bizden başkası sallayamaz diyerek bu tekele kafa tutuyorlar. Super Hexagon ve VVVVV isimli yapımlarıyla tanıdığımız Terry Cavanagh’ın elinden çıkan oyunun müziklerinden Chipzel, görselliğinden de Marlowe Dobbe sorumlu. Sıra tabanlı strateji dinamikleriyle bizleri karşılayan Dicey Dungeons’ta giriştiğimiz maceralarımız boyunca kendimize bir deste kuruyor ve her tur, attığımız zarları birçok farklı oyun dinamiği içerisinde en doğru bir biçimde kullanmaya çalışarak önümüze çıkan çeşitli düşmanları saf dışı etmeye çalışıyoruz.

indiebindie.net ekibi olarak, bu yaz çıkışını gerçekleştirecek oyunun v0.17 sürümünü oynama şansı edindik. Oyuna eklenecek daha birçok içerik olduğu için şimdiden net bir sonuca varmak doğru olmayacaktır. Ancak v0.17 sürümünün bize gösterdiği şeyler oyunun potansiyeli ve geleceği hakkında fikir sahibi olmamızı rahatça sağlayabilen şeylerdi. Teknik açıdan yaşadığımız tek sıkıntı v0.17 sürümünden önceki sürümlerde kayıt sisteminin bulunmamasıydı ama v0.17 sistemi sayesinde bu dert de ortadan kalkmış oldu.


Dicey Dungeons Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 5000 or better
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 5000 or better
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Dicey Dungeons
Dicey Dungeons
Dicey Dungeons


İNDİRME LİNKLERİ:
Dicey Dungeons Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.