Disneyland Adventures İndir

0 35

disneyland adventures İndir 3 - Disneyland Adventures İndir

oyun bilgileri - Disneyland Adventures İndir

Açıklama:

Disneyland Adventures, Frontier Developments tarafından geliştirildi, Asobo Studio ve Microsoft Studios tarafından 14 Eylül 2018 tarihinde yayınlandı. ‘de piyasaya sürüldü.

Daha önce hiç olmadığı gibi Disneyland’ın büyüsünü yaşayın! Öykülerin hayata geçtiği ve hayallerin gerçekleştiği bir yolculuğa çık, tam oturma odanda! Main Street ABD’den Disney Country \ u2014’e Disneyland \ u00ae park \ u2014’ü keşfedin Kaptan Hook, high-five Mickey Mouse ya da Snow White’ı kucaklamak için Peter Pan’a katılın.

Disneyland Adventures, her yaştan çocuklar, aileler ve Disney hayranlarının Disneyland parkını keşfetmelerine, turistik mekanlara dayalı maceralara adım atmalarına, zorlu görevlerde bulunmalarına ve sevilen Disney karakterleriyle etkileşime girmelerine olanak tanır.

Disneyland Adventures Torrent İndir

Özellikler:
Anılar Yaratın – İlk kez mi yoksa Disneyland’ı keşfetmek için yüzüncü yıl mı, en güzel anılarınızı yeniden yaşayın veya yeni maceralara katılın!
Disneyland parkını keşfedin – En sevdiğiniz gözde bir maceraya atılmak veya tüm parkı keşfetmek isteyip istemediğinizi öğrenin.
18 Simgesel konumlar – Peter Pan ile uçun ve Peter Pan’in Uçuşunda Kaptan Hook’u yen ve Matterhorn’un coşkun eteklerinde kayak yapın
Karakterleri Karşılaştırma – En sevdiğiniz Disney karakterleriyle büyülü anları paylaşın – en sevdiğiniz prensesinizi sarın, imzaları toplayın ve görevleri kabul edin

Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2018
Oyun Boyutu: 16 GB

sistem gereksinimleri - Disneyland Adventures İndir

Disneyland Adventures Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Window 7 or higher
İşlemci: Intel Core i3-3210 @ 3.2 GHz || AMD FX-4150 @ 4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GT GTX 650 || AMD R7 260 (1GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 24 GB kullanılabilir alan

Disneyland Adventures Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Window 7 or higher
İşlemci: Intel Core i5 3330 @ 3.0 GHz || AMD FX-6130 @ 3.6 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 Ti || AMD R7 370 (2GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 24 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Disneyland Adventures İndir

disneyland adventures İndir - Disneyland Adventures İndir disneyland adventures İndir 1 - Disneyland Adventures İndir disneyland adventures İndir 2 - Disneyland Adventures İndir

indirme linkleri - Disneyland Adventures İndir

Oyunu indirmek için tıklayın
(Magnet Linktir, tıkladığınızda otomatik olarak torrent programı açılır ve inmeye başlar)


hatirlatma - Disneyland Adventures İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın