DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders

0

DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders TorrentDreamWorks Dragons: Dawn of New Riders


AÇIKLAMA

Yeni bir kahraman ejderha ve binicisi gökyüzüne çıkıyor. Hıçkıdık, Dişsiz ve ejderha binicisinin oluşturduğu bir ejderha sığınağını yok eden kötü karakterleri yenmelerine sadece siz yardım edebilirsiniz.

Havenholme adası kalıntılar arasında bulunduğunda, gizemli kurtulanlar gelecekte olası olmayan kahramanlar olarak ortaya çıkıyor. Scribbler, geçmişini hatırlayamayan bir bilgindir. Patch ise eşsiz bir ejderha cinsi olan “chimeragon”dur. İkisi de yol boyunca keşfettikleri yeni, beklenmedik güçlere sahip olurlar. Bu eğlenceli ve ateşli aksiyon macerasında birlikte yeni adaları keşfetmeli, azgın düşmanlarla savaşmalı ve Patch’in gerçek kökenini ortaya çıkaran anıları geri almalılar.

• YENİ BİR MACERA: Scribbler’ın en son hibrit ejderhası olan Patch ile arkadaşlık kurarken onun kayıp hatıralarını geri alın. • SAVAŞ: Güçlü yeteneklerin kilidini açın ve korkunç düşmanları ele geçirin • KEŞFET: Havenholme, Valka Dağı ve Blood Briar Adası gibi yeni ve tanıdık yerlere uçun • BULMACALARI ÇÖZ: Engelleri aşmak için Scribbler ve ejderhası Patch arasında geçiş yapın


DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 (2.4 GHz) or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GT 430 (1024 MB)/ Radeon HD 6850 (1024 MB)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders
DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders
DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders


İNDİRME LİNKLERİ:
DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.