Drug Dealer Simulator

0

Drug Dealer Simulator TorrentDrug Dealer Simulator


AÇIKLAMA

Hiç kendi suç imparatorluğunuzu yasal ve ahlaki sonuçları olmadan genişletmeyi hayal ettiniz mi? BENZERİNİ DENEYİMLEYİN!

Artık uyuşturucu ticaretinin karanlık sokaklarında kol gezebileceksiniz!

Ufaktan başlayın, işleri BÜYÜTÜN!

Hikâyenize ufak, kirli bir barınakta başlayın ve bölgenizin kontrolünü elinize geçirene kadar yükselin, kendi adamlarınızı kiralayın ve tehlikeli işler yapın.İster sokak ticaretinin dehası olun, ister acımasız bir gangstere dönüşün. Size kalmış!

Ama dikkatli olun! Suç dünyasında hiçbir şey kolay değildir…

Dışarıdaki kartellerden kaçak mallar alın, polisten kaçının, barınaklarınızı yönetin. Tekil müşterilere az miktarlarda satış yapın ya da çetelerle büyük anlaşmalar yapın. Unutmayın ki akıllı davranmalı ve sinsi olmalısınız. Her köşede düşmanlar kol gezer ve Narkotik Şube asla uyumaz.

Korktunuz mu? Korkmayın. Dünyayı cesurlar yönetir.

Bu dünyada güç, para ve itibar arayan yalnızca siz değilsiniz. Eylemlerinize dikkat edin, zira güçlü müttefikler de edinebilirsiniz, kinci düşmanlar da… Ya da ikisi birden. Müşterilerinizi kazıklamayın… En azından çok fazla kazıklamayın, doğru insanlarla iş birliği yapın, yakalanmayın; işte belki o zaman servetinizi harcayacak kadar uzun yaşayabilirsiniz!

Harcayamayacağı parayı kim ne yapsın? Kazandıklarınızı isterseniz çetenizi genişletmek, yeni ekipmanlar almak, insanlara rüşvet vermek ve kas gücü kiralamak için kullanabilirsiniz ya da… EĞLENCENİN DİBİNE VURABİLİRSİNİZ!

Silahlar, uyuşturucular ve “rock’n’roll”… Ya da öyle bir şey.

OYUN ÖZELLİKLERİ:

– Kartelden kaçak mal sevkiyatı alın– Mallarla birlikte güvenli bir şekilde barınağınıza gidin– Kendi tariflerinizi yaratın, malları satılacakları miktarlarda pay edin– Tek kişilik müptezellerden başlayıp yerel çetelere toptan satışlara varana kadar dağıtımınızı organize edin– Polis devriyelerinden ve Narkotik Şube baskınlarından stratejik olarak kaçının– Nüfuzunuzu arttırın ve bölgeler kazanın. İnsanları işe alın ya da insanlara rüşvet verin, gangsterlerle anlaşma yapın ya da hakimiyetinizin yolunu kurşunlarla açın.– İşinizi büyütün, yatırım yapın ve suç basamaklarını tırmandıkça yeni tehlikerle ve ikilemlerle yüzleşin.


Drug Dealer Simulator Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ve üstü
İşlemci: i5-2500 3.30 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 780 GTX or AMD Radeon Radeon R7 260X series card or higher
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Drug Dealer Simulator
Drug Dealer Simulator
Drug Dealer Simulator


İNDİRME LİNKLERİ:
Drug Dealer Simulator Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.