Empire of Sin

0

Empire of Sin TorrentEmpire of Sin


AÇIKLAMA

Romero Games ve Paradox Interactive’in sunduğu yeni strateji oyunu Empire of Sin, seni içkinin yasak olduğu 1920’ler Chicago’suna, gaddar yeraltı suç dünyasının göbeğine götürecek. Al Capone, Stephanie St. Clair ve Goldie Garneau gibi gerçek ve tarihten ilham alan on dört çete patronundan birinin yerine geç ve ayaktakımından üyeler seçip bir çete kur, suç imparatorluğunu inşa edip yönet ve muhitini rakip çetelere karşı koru. Zirveye tırmanmak için hangi yolu izleyeceğin sana kalmış; dalavere çevirebilir, vaatlerle akıl çelebilir ve korku salabilirsin. Sonra da zirveden düşmemek için ne gerekiyorsa yapman gerekecek; şansın açık olsun!

Role Bürün: Kurgusal ve gerçek hayattan gangsterlere dayanan on dört benzersiz patrondan birini seç ve içkinin yasak olduğu o meşum dönemin Chicago’sunda suç imparatorluğunu kurup yönetmeye koyul.

İmparatorluk Yönetimi: Günah İmparatorluğunu kur ve Chicago’nun yeraltı ekonomisini kurnazlık, kaba kuvvet veya kötü şöhretinle yönet. Kaçak içki dükkanı, tedarik zinciri ve kumarhane gibi işletmelerini strateji oluşturarak yönet.

Sıraya Dayalı Mücadele: Çeteni kur ve sıraya dayalı mücadelede kozlarını paylaşıp muhitini savunup genişlet; dilersen rakip çetelere mesaj da gönderebilirsin.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼


Empire of Sin Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows® 8.1 64 bit or Windows® 10 Home 64 bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-530 or AMD® Phenom™ II X3 720
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 460 (1GB) or AMD® Radeon™ R7 250 (2GB), AMD® Radeon™ Vega 11
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows® 10 Home 64 bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 or AMD® Ryzen™ 5 3400G
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 770 (2GB) or AMD® Radeon™ RX 470 (4GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Empire of Sin
Empire of Sin
Empire of Sin


İNDİRME LİNKLERİ:
Empire of Sin Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.