Far Cry 2 İndir

0 26

far cry 2 İndir - Far Cry 2 İndir

oyun bilgileri - Far Cry 2 İndir

Açıklama:
Tropik bir cennet, Far Cry 2’de gizli bir kötülükle karşılaşır. Bu, savaşın sınırlarını yeni seviyelere çekmeye zorlayan şaşırtıcı derecede detaylı bir eylem atıcıdır. Freelance mariner Jack Carver, bu adaya geldiği günü lanetliyor. Bir hafta önce, Valerie adında bir kadın polis muhabiri ona kendisini bu bozulmamış cennete götürmek için inanılmaz bir nakit para teklif etti. Ancak, kısa bir süre sonra, Jack’in gemisi, ada hakkında sürülerek gizemli bir milis grubundan topçu ateşiyle karşılandı. Teknesi yok edildi, parası gitti ve muhteşem Valerie aniden kayboldu, Jack artık kendini bir silahla ve onun aklına dayanacak bir şeyle değil, adanın sularının ortasında bir paralı asker ordusuyla karşı karşıya buluyor. Fakat dahası gür orman gölgesine itiyor, yabancı şeyler oluyor.
Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2008
Oyun Boyutu: 3.6 GB

sistem gereksinimleri - Far Cry 2 İndir

Far Cry 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP veya Windows Vista (64 desteklenmektedir)
İşlemci: Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+ veya daha iyisi
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MB, Shader Model 3 gerekli, NVidia 6800 veya ATI X1650 veya daha iyisi *
Sabit Sürücü: 3,5 GB (Çoklu kaydetme ve kullanıcı tarafından oluşturulan haritalar, gerekli sabit disk alanı miktarını artıracaktır.)

gorseller video - Far Cry 2 İndir

far cry 2 İndir - Far Cry 2 İndir far cry 2 İndir 1 - Far Cry 2 İndir far cry 2 İndir 2 - Far Cry 2 İndir

indirme linkleri - Far Cry 2 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Far Cry 2 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın