F.E.A.R Platinum İndir

0 125

f.e.a.r platinum İndir - F.E.A.R Platinum İndir

oyun bilgileri - F.E.A.R Platinum İndir

Açıklama:

FEAR Platinum indir, Monolith Productions, Inc., Timegate tarafından geliştirilmiş ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından 17 Ekim 2005 tarihinde yayınlanmıştır.

Kendi sinematik destan, gerginlik ve terör destanınızdaki kahraman olun. Gizemli bir paramiliter güç, rehin alan ama hiçbir talepte bulunmayan çok milyar dolarlık bir havacılık-uzay bileşiğine sızıyor. Hükümet, Özel Kuvvetler ekibine sadece onları yok etmek için göndererek yanıt veriyor. Katliamın canlı görüntüleri, askerleri birbirinden ayıran açıklanamayan bir yıkım dalgası gösteriyor. Başka hiçbir başvuruda bulunmayan olağanüstü FEAR (First Encounter Assault Recon) ekibi olağanüstü durumlarla başa çıkmak için toplandı. Basit bir görev verilir: Tehdidi değerlendirin ve herhangi bir ücret karşılığında davetsiz misafirleri ortadan kaldırın.

FEAR Ekstraksiyon Noktası Ekstraksiyon Noktası orijinal oyunun bittiği yerden ayrılır – bir patlama ile. FEAR takımının bulunduğu helikopter, civardan ayrılmaya çalışırken, bunun yerine çöküyor. FEAR ekibi böylece, artık özgür Alma ve onun paranormal köleleriyle yıkılan bir şehir boyunca mücadele eden bir alternatif ekstraksiyon noktası aramaya zorlandı.

FEAR Perseus Yetkisi Durumun kontrolü için ilk FEAR ekibi ve Delta Force dövüşü olarak, Armacham Technology Corporation’ın (ATC) karanlık geçmişine ışık tutmak için ikinci bir FEAR ekibi gönderildi. İkincil bir FEAR ekibinin bir üyesi olarak, ATC tesislerinde gizli proje ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için getirildiniz. Bu genişleme için çok oyunculu bileşen artık mevcut değil.

Çıkış Tarihi: 17 Ekim 2005
Oyun Boyutu: 7.59 GB

sistem gereksinimleri - F.E.A.R Platinum İndir

Fear Minimum Sistem Gereksinimleri
Operating System: Windows® XP, x64 or 2000 with latest service pack installed
Processor: Pentium® 4 1.7 GHz or equivalent processor
Memory: 512 MB of RAM or more
Graphics: 64 MB GeForce™ 4 Ti or Radeon® 9000 video card; Monitor that can display in 4:3 aspect ratio
DirectX®: 9.0c (August Edition) or higher
Hard Drive: 17 GB free Hard Drive Space for

Fear Önerilen Sistem Gereksinimleri
Processor: Pentium® 4 3.0 GHz or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM
Graphics: A 256 MB Radeon® 9800 Pro or GeForce™ 6600 or equivalent supported
DirectX®: DirectX® 9 compliant video card with hardware T&L and pixel shader 2.0 support
Sound: Sound Blaster® X-Fi™ series sound card

gorseller video - F.E.A.R Platinum İndir

f.e.a.r platinum İndir 2 - F.E.A.R Platinum İndir f.e.a.r platinum İndir 3 - F.E.A.R Platinum İndir f.e.a.r platinum İndir 4 - F.E.A.R Platinum İndir

indirme linkleri - F.E.A.R Platinum İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - F.E.A.R Platinum İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın