Fifa 16 İndir

0 128

fifa 16 İndir - Fifa 16 İndir

oyun bilgileri - Fifa 16 İndir

Açıklama:
FIFA 16 indir, bir futbol spor oyunu indirmeye, son derece popüler dizilerin yirmi üçüncü taksit olmasından kaynaklanıyor. Oluşturmak için, her zamanki gibi, EA Sports’a karşılık gelir.
Bayanlar sahaya. En büyük yeni FIFA 16, kadınların futbol oyununun uygulanmasıdır. Oyun ücretsiz fifa 16, Kick-Off modunda bulunan on iki kadın temsilinden birinin kontrolünü ele alabilir, çevrimdışı turnuvalar ve ağ oluşturma, diğer oyunculara karşı savaşları sosyalleştirebilir. Almanya, ABD, Fransa, İsveç, İngiltere, Brezilya, Kanada, Avustralya, İspanya, Çin, İtalya ve Meksika’da kadınların temsilciliğini seçtik. Elektronik Sanatlar ayrıca tüm oyuncuların çok sadık bir temsilini de ele aldı. Yüzlerini ve yeni bir modelleme sistemi oyuncularını taramak için kullanılır, bu yüzden piłkarki düzgün animasyonlar, geniş yüz ifadeleri ve hatta gerçekçi saç hareketi ile övünebilir.
Not: Krek çıkmamıştır. Oyunu oynayabilmeniz için kreki beklemeniz gerekmektedir.
Çıkış Tarihi: 22 Eylül 2015
Oyun Boyutu: 13 GB

sistem gereksinimleri - Fifa 16 İndir

gorseller video - Fifa 16 İndir

fifa 16 İndir 2 - Fifa 16 İndir fifa 16 İndir 4 - Fifa 16 İndir fifa 16 İndir 3 - Fifa 16 İndir

indirme linkleri - Fifa 16 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Fifa 16 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın