Fishing Sim World İndir

0 141

fishing sim world İndir - Fishing Sim World İndir

oyun bilgileri - Fishing Sim World İndir

Açıklama:

Fishing Sim World indir, Dovetail Games tarafından geliştirilen ve Dovetail Games tarafından 18 Eylül 2018 tarihinde yayınlanmıştır. Eğer balıkçılığa meraklıysanız ve eşsiz bir balıkçılık deneyimi istiyorsanız Fishing Sim World tam size göre olabilir.

Fishing Sim World, şimdiye kadar hiç olmadığı gibi olta balıkçılığı yolculuğuna çıkarak dünyanın dört bir yanındaki en özgün olta balıkçılığı oyunudur. İnanılmaz doğa ve doğru balık yapay zekaya mükemmel bir başlangıç ​​yapabilmeniz için otantik bir balık avı deneyimine sahip olursunuz.

Florida’da ayarlanmış iki büyük ABD bas gölünü keşfederken ve New York ve Fransa’nın ünlü Gigantica Ana Gölü dahil olmak üzere beş Avrupa lokasyonunu ve hatta İngiltere’deki Grand Union Kanalı’nın zorlu bir bölümünü keşfederken, olta becerileriniz sınırda test edilecek.

Fishing Sim World Torrent İndir

Temel Özellikler:
Fishing Sim World, bu harika sporun rekabet unsurunu yansıtarak, tüm dünyadan rakiplere karşı canlı bir turnuvaya katılmanızı sağlayarak, bir Balık Sim Dünyası Şampiyonu olma hedefine ulaşıyor! Oyuncular ayrıca, gerçek zamanlı leaderboard’lardaki yakalamaları karşılaştırarak 4 kişilik çok oyunculu arkadaşlarıyla balık tutmayı da tercih edebilirler. Anahtar ÖzelliklerBass Fishing \ u2013 Kendi teknenizden dönen ya da baitcaster çubuklarını ve makaraları seçerek mükemmel bir cazibesi seçin.
Sazan ve Kaba Balıkçılık \ u2013 Elinizi Float Fishing’de, Lure Fishing’de ya da Pike için Spinning’te deneyin.
Balık Türleri \ U2013 Hepsi kendine özgü AI ve davranışsal desenleri olan 18 farklı balık türü.
Balıkçılık Mücadele \ u2013 Bas Balıkçılık endüstrisinde ve Avrupa’daki lider üreticilerin lisanslı takımlarını içeren yüzlerce farklı çubuk, makara ve lures kombinasyonundan birini seçin.

Çıkış Tarihi: 18 Eylül 2018
Oyun Boyutu: 14 GB

sistem gereksinimleri - Fishing Sim World İndir

Fishing Sim World Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows® 7 64bit / 8 64bit
İşlemci: Quad-Core 3.5 Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Graphics Card with 2 GB Video RAM: Nvidia Geforce GTX 750 or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Fishing Sim World İndir

fishing sim world İndir 1 - Fishing Sim World İndir fishing sim world İndir 2 - Fishing Sim World İndir fishing sim world İndir 3 - Fishing Sim World İndir

indirme linkleri - Fishing Sim World İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Fishing Sim World İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın