Fishing Sim World

0

Fishing Sim World TorrentFishing Sim World


AÇIKLAMA

Fishing Sim World, dünyanın dört köşesinde eşsiz bir balıkçılık macerasına çıkaran gerçekçi balıkçılık simülatörüdür. Koca bir levreği yakalamanın yaşattığı keyfi ve devasa bir sazan ile boğuşmanın heyecanını yaşa! Fishing Sim World en başından seni bağlayacak gerçekçi bir balıkçılık deneyimi için gerçekçi oyun fiziklerini tutarlı balık yapay zekası ile mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor.

Florida ve New York’taki iki devasa ABD levrek gölü ve Fransa’daki meşhur Gigantica Main Lake ve Birleşik Krallık’taki zorlayıcı Grand Union Canal da dahil olmak üzere beş Avrupa konumunda balıkçılık yeteneklerinin sınırlarını zorla.

Balıkçılık denince akla gelen büyük isimlerin lisanslı olta takımları da dahil olmak üzere yüzlerce farklı ekipman ile 18 farklı balık türünün peşinden koş. Bu isimlerden bazıları: Bass Cat Boats, Rat-L-Trap, Duckett Fishing ve Korda. Başarılı bir şekilde levrek tutmak için teknenin GPS ve sonarını kullanarak levreğin yerini belirle ve doğru taktikleri seç.

Gelişmiş yapay zeka ve balık davranış sistemleri sayesinde her balık türü farklı bir davranış sergiler. Su sıcaklığına ve yem seçimine tepki gösterirler, bu yüzden avını yakalama stratejini dikkatli seçmen gerekir. İstediğin gibi balık tut, mükemmel ekipmanı bul, ardından en iyi balığı tutmaya çalış.

Fishing Sim World, Fishing Sim World şampiyonu olmak için dünyanın dört köşesinden rakiplere karşı canlı turnuvalara katılmanı sağlayarak bu büyük sporun rekabetçi öğelerini ön plana çıkarıyor! Ayrıca oyuncular 4 oyunculu modda arkadaşları ile balık tutabilir ve gerçek zamanlı liderlik tablolarında yakaladıklarını kıyaslayabilirler.


Fishing Sim World Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® 7 64bit / 8 64bit
İşlemci: Quad-Core 3.5 Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Graphics Card with 2 GB Video RAM: Nvidia Geforce GTX 750 or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Fishing Sim World
Fishing Sim World
Fishing Sim World


İNDİRME LİNKLERİ:
Fishing Sim World Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.