Grand Theft Auto V İndir

0 65

grand theft auto v İndir 4 - Grand Theft Auto V İndir

oyun bilgileri - Grand Theft Auto V İndir

Açıklama:

Grand Theft Auto V indir, Rockstar North tarafından geliştirildi ve Rockstar Games tarafından 13 Nisan 2015 tarihinde yayınlandı.

Genç bir sokak hırsızı, emekli bir banka soyguncusu ve korkunç bir psikopat, kendilerini, yeraltı dünyasının, Amerikan hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en korkutucu ve sınırsız unsurlarıyla karıştığında, hayatta kalmak için bir dizi tehlikeli soygunu çıkarmalılar. hiç kimseye, en azından birbirilerine güvenebilecekleri acımasız bir şehirde.

Grand Theft Auto V for PC, oyunculara Los Santos ve Blaine County’nin ödüllü dünyasını 4 kata kadar çıkabilen çözünürlüklerde ve saniyede 60 kare hızında oyun deneyimini yaşama şansı sunuyor.

Grand Theft Auto V Torrent İndir

Oyun oyunculara, doku kalitesi, gölgelendiriciler, mozaikleme, anti-aliasing ve daha fazlası için 25 ayrı konfigüre edilebilir ayar ve ayrıca fare ve klavye kontrolleri için kapsamlı özelleştirme de dahil olmak üzere PC’ye özgü özelleştirme seçenekleri sunuyor. Ek seçenekler arasında, araba ve yaya trafiğini kontrol eden bir popülasyon yoğunluk kaydırıcısı, çift ve üçlü monitör desteği, 3D uyumluluğu ve tak-çalıştır denetleyicisi desteği bulunur.

Grand Theft Auto V for PC’de ayrıca 30 oyuncu ve iki seyirci desteği ile Grand Theft Auto Online da bulunuyor. Grand Theft Auto Online for PC, Heist ve Adversary modları da dahil olmak üzere Grand Theft Auto Online’ın lansmanından bu yana piyasaya sürülen tüm mevcut oyun güncellemelerini ve Rockstar tarafından oluşturulan içeriği içerecektir.

Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2015
Oyun Boyutu: 59 GB

sistem gereksinimleri - Grand Theft Auto V İndir

Grand Theft Auto V Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan

Grand Theft Auto V Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Grand Theft Auto V İndir

grand theft auto v İndir 3 - Grand Theft Auto V İndir grand theft auto v İndir 2 - Grand Theft Auto V İndir grand theft auto v İndir - Grand Theft Auto V İndir

indirme linkleri - Grand Theft Auto V İndir

Oyunu indirmek için tıklayın
Eğer krekte veya oyunu açerken sorun yaşarsanız aşağıda ki kreki uygulayabilirsiniz.
Güncelleme V5 & Krek İndirmek için tıklayın


hatirlatma - Grand Theft Auto V İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın