Graveyard Keeper İndir

0 46

graveyard keeper İndir - Graveyard Keeper İndir

oyun bilgileri - Graveyard Keeper İndir

Açıklama:

Graveyard Keeper indir, Lazy Bear Games tarafından geliştirilen ve tinyBuild tarafından 15 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanmıştır.

Tüm zamanların en gerçekçi ortaçağ mezarlık yönetim oyunu işte karşınızda! Kendi mezarlığınızı inşa edin ve yönetin ve maliyetleri azaltmak için kısayollar bulurken diğer girişimlere doğru genişletin. Bulabileceğiniz tüm kaynakları kullanın. Sonuçta, bu, kapitalizmin ruhuyla ilgili bir oyun ve gelişen bir iş kurmak için ne gerekiyorsa onu yapıyor. Ve aynı zamanda bir aşk hikayesi.

Graveyard Keeper Torrent İndir

Temel Özellikler:
Yüz etik ikilemleri. Cadı yakma festivali için bu uygun hamburger etine para harcamak istiyor musun?
Değerli materyalleri toplayın ve yeni ürünler oluşturun. Mezarlığınızı gelişen bir işletmeye genişletin. Kendinize yardım edin – çevredeki alanlara dağılmış değerli kaynakları toplayın ve bu toprağın sunabileceği şeyleri keşfedin.
Görevler ve cesetler. Bu ölü bedenlerin tüm bu organlara ihtiyacı yok değil mi? Onları neden öğütüp yerel kasapa satmıyorsun? Ya da uygun görevlere gidebilirsin, rol oyuncusu.
Gizemli zindanları keşfedin. Hiçbir ortaçağ oyunu bunlar olmadan tamamlanmış olmaz! Bilinmeyene doğru bir yolculuğa çıkın ve yakınlardaki köylülerden birçoğunu zehirleyebilecek ya da etmeyecek yeni simya bileşenlerini keşfedin.

Oyun Sürümü: V1.0.30
Çıkış Tarihi: 15 Ağustos 2018
Oyun Boyutu: 200 MB

sistem gereksinimleri - Graveyard Keeper İndir

Graveyard Keeper Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel core i5, 1.5 GHz and up
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 Gb dedicated video card, shader model 3.0+
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Graveyard Keeper İndir

graveyard keeper İndir 2 - Graveyard Keeper İndir graveyard keeper İndir 3 - Graveyard Keeper İndir graveyard keeper İndir 4 - Graveyard Keeper İndir

indirme linkleri - Graveyard Keeper İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Graveyard Keeper İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın