Hacknet Labyrinths İndir

0 40

hacknet labyrinths İndir - Hacknet Labyrinths İndir

oyun bilgileri - Hacknet Labyrinths İndir

Açıklama:

Hacknet Labyrinths indir, Team Fractal Alligator tarafından geliştirildi ve Surprise Attack tarafından 31 Mart 2017 tarihinde yayınlandı.

Hacknet Labyrinths’te kritik bir beğeni toplayan terminal tabanlı hackleme simülatörü olan Hacknet’in önemli bir genişlemesi olan karmaşık bir seri veri hırsızlığını çeken küçük bir elit hacker takımına katılın.

Oyuna yeni bir 3-4 saatlik bölüm ekleyen Hacknet Labyrinths, gizemli Kaguya’nın güçlü yeni araçlar ve programlar için küçük bir elit hacker takımına katılmaları için sizi işe aldığını görüyor.

Ama en iyisi ile çalışmak kolay olmayacak. Hırsızlar dizisi karmaşıklık ve tehlikede arttıkça, takımınızın elinden almak, işe girmek ve yakalanmaksızın kurtulmak için her şeyi kullanmanız gerekecek.

Hacknet Labyrinths Torrent indir

Bellek analizcisi, yeni bellekler, yeni UI temaları, orijinal oyunda ortaya çıkacak yeni sırlar ve yepyeni bir soundtrack gibi yeni bellekler üretebilen Bellek Analizcisi gibi yeni araçlara sahip Labyrinths, daha fazla Bazı şaşırtıcı yeni twists ile birlikte Hacknet’te sevdiğiniz oyun.

Temel Özellikler

Tamamen yeni bir bölüm. Hacknet Labyrinths, Hacknet’in ana hikaye arkı içinde heyecan verici yeni bir 3-4 saatlik bölüm ekler. Orijinal oyunun bir parçası olarak veya Hacknet deneyiminize geri dönüp yeni sırları keşfetmek için yeni bir fırsat olarak oynayın.
Oyun Sürümü: v5.034

Çıkış Tarihi: 31 Mart 2017
Oyun Boyutu: 338 MB

sistem gereksinimleri - Hacknet Labyrinths İndir

Hacknet Labyrinths Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 3.0+ (2.1 with ARB extensions acceptable)
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

gorseller video - Hacknet Labyrinths İndir

hacknet labyrinths İndir - Hacknet Labyrinths İndir hacknet labyrinths İndir 2 - Hacknet Labyrinths İndir hacknet labyrinths İndir 3 - Hacknet Labyrinths İndir

indirme linkleri - Hacknet Labyrinths İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Hacknet Labyrinths İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın