Halo: Combat Evolved Anniversary

0

Halo: Combat Evolved Anniversary TorrentHalo: Combat Evolved Anniversary


AÇIKLAMA

Bu İçerik Hakkında

“Halo: Combat Evolved Anniversary*, Halo: The Master Chief Collection’ın ikinci bölümü olarak bilgisayarlara geliyor. Bilgisayarlar için en iyi hâle getirilmiş olarak, oyun tarihindeki en çok sevilen serilerden birinin 10. yıl dönümünün kutlamasına binaen oluşturulmuş, orijinal Halo harekâtının göz alıcı bir şekilde yenilenmiş sürümünü yeniden yaşayın. Halo olarak bilinen gizemli bir halka dünyaya zorunlu iniş yaptıktan sonra Master Chief, üstün Covenant kuvvetlerine karşı hayatta kalan insanlara yardım etmekle görevlendirilir. Bunu yaparken kendisi ve Cortana, Halo’nun karanlık sırrını açığa çıkarır ve galaksideki tüm yaşamı korumak için savaşır.

Oyun Özellikleri

 • Bilgisayar Seçenekleri/İyileştirmeleri: Halo: Combat Evolved Anniversary şimdi bilgisayarlar için en iyi hâle getirildi. Ayrıca 60+ FPS’de ve 4k UHD olarak her zamankinden daha iyi görünüyor.* Diğer olağan bilgisayar seçenekleri olarak özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası bulunuyor.
 • Harekât: Halo efsanesinin ikinci bölümünü tecrübe edin ve 10 unutulmaz görev boyunca Master Chief olarak savaşıp ilerleyin.
 • Anniversary Özellikleri: Anniversary sürümdeki yenilenmiş grafikler ile orijinal Halo: Combat Evolved harekâtındaki grafikler arasında geçiş yapın.
 • Çok Oyunculu: Halo: Combat Evolved Anniversary’deki güncellenmiş bir ilerleme sistemi ve 19’dan fazla unutulmaz harita sunan simgesel çok oyunculu ile Halo macerasına devam edin.
 • Performans ölçümlerini elde etmek amacıyla minimum donanım özellikleri konusunda yardım için sistem gereksinimlerine bakın”

 • Halo: Combat Evolved Anniversary Full Torrent


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  İşletim Sistemi: Windows 7
  İşlemci: AMD Phenom II X4 960T ; Intel i3550
  Ekran Kartı: AMD HD 6850 ; NVIDIA GeForce GTS 450
  DirectX: Sürüm 11
  Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  İlave Notlar: Direct3D feature Level 11.1


  RESİM ve VİDEOLAR

  Halo: Combat Evolved Anniversary
  Halo: Combat Evolved Anniversary
  Halo: Combat Evolved Anniversary


  İNDİRME LİNKLERİ:
  Halo: Combat Evolved Anniversary Torrent İndir


  HATIRLATMA

  Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
  Oyunu satın almak için tıklayın

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.