Highland Warriors İndir

0 214

highland warriors İndir - Highland Warriors İndir

oyun bilgileri - Highland Warriors İndir

Açıklama:

Highland Warriors indir, United Independent Entertainment GmbH tarafından geliştirilmiş ve 20 Ocak 2003 tarihinde yayınlanmıştır.

İskoçya’nın ilk kralı Kenneth McAlpin, 843 Lordumuzda, Alba Krallığı’nı oluşturmak için Pict ve İskoçların topraklarını birleştirdi. 400 yıl sonra “İskoçların Çekçisi” olarak da bilinen Edward I, toprağı büyük bir kan davasında yuttu. Edward, İskoçya’nın çoğunu kontrol etmeden çok uzun sürmedi. William Wallace ve Robert Bruce tarafından yönetilen İskoçlar, özgürlük için boş bir savaş gibi görünen şeylerle savaşmaya bırakıldı. Bu efsanelerin doğduğu zamandır…

Oyunun konusu, William Wallece’nin zamanında gerçekleşen İngiliz saldırganına karşı İskoç özgürlük mücadelesi. Atmosfer ve wuite detaylı grafiklerin yanı sıra kapsamlı bir savaş ve ekonomi sistemi oyunu damgalar. Bir misyon sırasında değişen mevsimler, şatoların dağlara olan binaları ve 3D-Engine’in taktik olanakları için kullanımı gibi özellikler, RTS-Genre’nin yeni dürtüleri elde etmesini sağladı.

Highland Warriors Torrent İndir

Temel Özellikler:
Eşsiz bağımsız ayrıntılar, yüksek çözünürlüklü grafikler, gerçek zamanlı gölgelendirme ve tam zoom aralığı sağlayan serbestçe dönebilen kamera özelliklerine sahip 3D gerçek zamanlı strateji.
Her biri münferit birimler, bilgi, beceri ve güçlü (ekonomi, diplomasi, ordu vb.) 4 farklı ülke.
30’dan fazla misyona sahip 4 tarihi şirket.
Usta ustalar sistemi, beş farklı kaynak ve açık ticaret dahil olmak üzere karmaşık ekonomik sistem.
Çeşitli yükseltmeler, tecrübe puanları (seviye yükseltme sistemi) ve özel yetenekler içeren çok sayıda farklı savaş birimi.
Güçlü, kullanımı kolay editör.

Çıkış Tarihi: 20 Ocak 2003
Oyun Boyutu: 1.3 GB

sistem gereksinimleri - Highland Warriors İndir

Highland Warriros Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / 2000 / ME / 98 / 95 / Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel Pentium III with 800 MHz or compatible
Bellek: 128 MB RAM
Ekran Kartı: 3D vCard with minimal DirectX 8.x support
DirectX: Sürüm 8.0
Ses Kartı: DirectX® 8.0 compatible soundcard

gorseller video - Highland Warriors İndir

highland warriors İndir 2 - Highland Warriors İndir highland warriors İndir 3 - Highland Warriors İndir highland warriors İndir 4 - Highland Warriors İndir

indirme linkleri - Highland Warriors İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Highland Warriors İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın