Hydroneer

0

Hydroneer TorrentHydroneer


AÇIKLAMA

Hydroneer bir şantiye ve devasa kazı makineleri inşa etmek için altın ve diğer kaynakları topladığınız bir madencilik kumkutusu oyunudur. İlkel aletler, suyla çalışan makineler ve oyuncular tarafından inşa edilen yapıları kullanarak kazı yap ve şantiyeni büyüt!

Sanat eseri denebilecek seviyede muazzam olan voxel tabanlı bir arazi sistemi kullanır. Bu arazi sisteminde mağara sistemleri, kazı çukurları hatta çamurdan dağlar oluşturabilirsiniz. Hydroneer’da ne kadar derine kazarsanız o kadar iyi ödül alırsınız, üstelik tarihi eser bulma şansınız da var!

Hydroneer çeşitli yapılar ve suyla çalışan makineler inşa etmeniz için dinamik, modüler bir sistem bulundurur. İşinizi en iyi yapmak için kendi istediğiniz gibi bir şantiye oluşturun ve su borularından oluşan ağlarla basıncı kontrol edin. Malzeme, silah ve mücehver üretin!

Teçhizatlar kaynak kazmadan tutun ürün taşımaya kadar geniş bir kullanım alanları olan suyla çalışan büyük makinelerdir.

Hydroneer’in dünyasında her biri kendi avantajlarına sahip olan birçok parsel seni bekliyor. Daha dein çukurlar, hoş manzaralar veya daha yakın dükkanlar. Şantiyeni nereye inşa edeceğine sen karar verirsin! *istek üzerine eklenmiştir.


Hydroneer Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Quad-Core 64-bit Intel or AMD processor, 2.4 GHZ CPU
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB DirectX 11 dedicated video card
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


RESİM ve VİDEOLAR

Hydroneer
Hydroneer
Hydroneer


İNDİRME LİNKLERİ:
Hydroneer Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.