In Other Waters

0

In Other Waters TorrentIn Other Waters


AÇIKLAMA

Geçtiğimiz yıl duyurulan In Other Waters, yakında bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Fellow Traveller ve Jump Over the Age tarafından oyun severlerin beğenisine sunulacak oyun, Bahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek. Bu duyuruya bir de tanıtım videosu eşlik etmiş durumda:

Hikaye tabanlı bir macera oyunu olarak tanımlanan In Other Waters’ta; insanlık, dünyadaki kaynakları tüketmiş, uzak gezegenlere gidip hayatta kalabileceği bir yer arıyor. Biz de bu gezegenlerden birisinde bir okyanusun derinliklerini keşfe çıkacağız.

In Other Waters’da, kayıp partnerini ararken dünya dışı yaşamı keşfeden bir ksenobiyolog Ellery Vas’ın hikayesi anlatılmakta. Ellery, Gliese 677Cc adlı gezegenden, Minae Nomura’dan bir sinyal alır. Sinyalin kaynağına vardığında ise, terkedilmiş bir üsle karşı karşıya kalır. Gizemli okyanusu keşfetme yolculuğunda arızalı bir dalış kıyafeti ve garip bir yapay zekadan başka bir desteği yoktur. İşte biz de bu yapay zekayı yöneteceğiz.

Oyun Gareth Damian Martin tarafından geliştirilmekte. Kendisi Jump Over The Age’in ardındaki isim. Bu sefer karşımıza nasıl bir oyunla çıkacak bakalım.


In Other Waters Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB VRAM
Depolama: 700 MB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

In Other Waters
In Other Waters
In Other Waters


İNDİRME LİNKLERİ:
In Other Waters Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.