Jurassic World Evolution İndir

3 90

jurassic world evolution İndir - Jurassic World Evolution İndir

oyun bilgileri - Jurassic World Evolution İndir

Açıklama:
Muertes takımadalarının efsanevi adalarındaki operasyonları üstlenin ve dinozorların harikasını, görkemini ve tehlikesini hayata geçirin. Yaşamın her zaman bir yolunu bulduğu belirsiz bir dünyada Bilim, Eğlence ya da Güvenlik çıkarlarını inşa edin.

Çevreleyen dünyaya akıllıca düşünen, hisseten ve tepki gösteren biyomühendis dinozorlar. Dinozorlarınıza benzersiz davranışlar, özellikler ve görünüşler vermek için hayatın kendisi ile oynayın, sonra kayıp dinozor DNA’sı için küresel aramanızı finanse etmek için bunlardan saklayın ve onlardan yararlanın.

Büyük resmi derin yönetim araçlarıyla kontrol edin veya yerdeki ya da havada karşılaşılan zorluklarla başa çıkmak için elinize geçin. Adalarınızı genişletin ve parmaklarınızın ucunda Franchise ve onlarca yıllık Jurassic lore boyunca ikonik karakterlere sahip yepyeni bir anlatı ile kendi yolculuğunuzu seçin.

12 Haziran 2018’de PC Jurassic World Evolution için gelen bu film, Jurassic mitolojisinde, sinemanın en ünlü turistik yerlerinden sorumlu yeni bir bölüm.
Çıkış Tarihi: 12 Haziran 2018
Oyun Boyutu: Güncellenecek…

sistem gereksinimleri - Jurassic World Evolution İndir

Jurassic World Evolution Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
İşlemci: Intel i5-2300/AMD FX-4300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 660 (2GB) /AMD Radeon 7850 (2GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Jurassic World Evolution İndir

jurassic world evolution İndir 2 - Jurassic World Evolution İndir jurassic world evolution İndir 3 - Jurassic World Evolution İndir jurassic world evolution İndir 4 - Jurassic World Evolution İndir

indirme linkleri - Jurassic World Evolution İndir

Oyunu indirmek için tıklayın
(Oyun daha kırılmadı kırılınca linkler güncellenecek)


hatirlatma - Jurassic World Evolution İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın