Just Cause 4

0

Just Cause 4 TorrentJust Cause 4


AÇIKLAMA

Çatışma, baskı ve aşırı hava koşullarının büyük bir Güney Amerika dünyası evi olan Solis’e hoş geldiniz. Sebep 4’te, her ne pahasına olursa olsun, geçmişiyle ilgili gerçekleri gözden geçirmek için Solis’daki Rico Rodriguez arazisi görür. Kanatçınıza takıl, tamamen özelleştirilebilir kanca kancasını donat ve gök gürültüsünü getirmeye hazırlan!

TEMEL ÖZELLİKLER

Gök Gürültüsünü Getirin:

Skydive, Base Jump ve Limitsiz Serbest Dalış ile kanatlarınızı havaya uçurun! Düşmanlarınızı, yükselen kasırgalar ve tropik şimşek fırtınaları da dahil olmak üzere aşırı hava koşullarında savaşın, ikonik Just Cause aksiyonunu çılgın yeni zirvelere götürün. Oyun içi fizikte daha önce hiç görülmediği için olağanüstü hava olaylarını kendi yararınıza kullanın. Rico’nun Ultimate Misyonu:

İsyanı baştan çıkartın ve yüksek teknoloji ürünü özel askeri bir organizasyon olan Kara El’i alt edin. Gabriela Morales’e karşı çıkın – en sert, yetenekli ve tahmin edilemeyen rakibiniz. Rico’nun babasının geçmiş yaşamı ile Solis’in ve aşırı hava koşullarının gerçekliğini ortaya çıkarın. Büyük Güney Amerika Dünyası:

Uzak Güney Amerika ülkesi olan ihtilafın, sırların ve tehlikenin bulunduğu evi keşfedin. Karlı dağ zirveleri ile yağmur ormanlarından çöllere 100 metrekarelik egzotik oyun alanının tadını çıkarın. Nefes kesen şehirlerden kırsal meralara kadar Solis dünyasını keşfederken harikalar yaratın. En iyi yaratıcı yıkım

Yeni çengel kancasını evrimleşmiş ve yepyeni yeteneklerle kişiselleştirin, böylece kendi kişisel stunt’larınızı, yıkıcı yöntemlerinizi ve genel oyun stilinizi yaratın. Askeri jetler, helikopterler, turbo yakıtlı spor otomobiller ve inşaat araçları dahil olmak üzere çok çeşitli yeni araçlarla denemeler yapın.

Boyutu düşürmek için indirirken ingilizce hariç dilleri çıkartabilirsiniz. fg-optional-highres-textures.bin (Yüksek kalite doku paketi oyun ayarlarında “Very High” seçeneğini ekler. fg-optional-useless-videos.bin (JC3 Credits videuso (Evet Just Cause 3!) Örnek görüntü;


Just Cause 4 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


RESİM ve VİDEOLAR

Just Cause 4
Just Cause 4
Just Cause 4


İNDİRME LİNKLERİ:
Just Cause 4 Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.