Life is Feudal Forest Village İndir

0 163

life is feudal forest village İndir - Life is Feudal Forest Village İndir

oyun bilgileri - Life is Feudal Forest Village İndir

Açıklama:

Life is Feudal Forest Village indir, Mindillusion tarafından geliştirildi ve Bitbox Ltd. tarafından 26 Mayıs 2017 tarihinde yayınlandı.

Life is Feudal Forest Village hayatta kalma tabablı, zengin özellikleri olan şehir bina yapısı gerçekçi olan bir strateji oyunudur. Bilinmeyen bir adada hayata yeniden başlamak zorunda kalan küçük bir grup köylüyü yönlendirin.

Terraform ve arazi şekil ve evler, meralar, meyve bahçeleri, çiftlikler, yel değirmenleri ve diğer birçok bina ile genişletin. Ormandaki yem, av avlamak, mahsulleri ve evcil hayvanları yiyecek için yetiştirmek. Kış sürünürken, hayatta kalmak için yeteri kadar yakacak odun, odun kömürü ve sıcak giysilerle doldurduğunuzdan emin olun ve unutmayın: iyi rasyonlardaki vitamin eksikliği hastalığa yol açabilir ve hatta köyünüzü tamamen silebilir!

Genel Özellikler:

Gelişmiş tarım sistemi. Farklı ürünler ve meyve ağaçları hasat için olgunlaşmak için çeşitli miktarlarda nem, insan emeği ve zaman gerektirir. Meralarınız ve tavuklarınız avcıları orman yırtıcılarından korumak için gereklidir.
Kuş gözü ve ilk kişi görüşleri arasında geçiş yapın. Kuş gagasında oynayabilir, her şeyi izleyebilir ve stratejik siparişler verebilir ya da bir köylüye sahip olabilir ve birinci şahıs bakış açısıyla oynayabilir, günlük köylülerle birlikte günlük görevleri gerçekleştirebilirsiniz.
Terraforming ve kaldırım. Büyük binaların inşasını sağlamak için yerleşim yerinizdeki Terraform arazisi. Köylülerinizin hareketlerini hızlandırmak ve böylece yerleşiminizin ekonomisini iyileştirmek için yolları döşeyin.

Çıkış Tarihi: 26 Mayıs 2017
Oyun Boyutu: 345 MB
Oyun Sürümü: v1.1.6645

sistem gereksinimleri - Life is Feudal Forest Village İndir,

Life is Feudal Forest Village Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1)
İşlemci: Intel® Core™ i3 or AMD FX-6300 with at least 2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 560/Radeon HD 6850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Life is Feudal Forest Village Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), Windows 10
İşlemci: Intel® Core™ i7 or AMD FX-8350 with at least 2,5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 760/Radeon HD 6970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Life is Feudal Forest Village İndir

life is feudal forest village İndir 2 - Life is Feudal Forest Village İndir life is feudal forest village İndir 3 - Life is Feudal Forest Village İndir life is feudal forest village İndir 4 - Life is Feudal Forest Village İndir

indirme linkleri - Life is Feudal Forest Village İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Life is Feudal Forest Village İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın