Madden NFL 20

0

Madden NFL 20 TorrentMadden NFL 20


AÇIKLAMA

Face of the Franchise: QB1 – Bir NFL Süper Starı olmak için serüveniniz boyunca verdiğiniz kararların önemli olduğu NFL serisinin Yüzü Olun. College Football National Championship eleme maçlarını oynamak ve NFL Combine ile NFL Draft’ta şansınızı denemek için kendinize ait College Quarterback’inizi oluşturun; size odaklanan yeni ve kişiselleştirilmiş kariyer senaryo modunda serinin yüzü olun. Bir takıma seçildikten sonra benzersiz NFL kariyerinizin hikayesini yazacak olan kişiselleştirilmiş oynanabilir senaryolar, etkinlikler ve dinamik görevleri oluşturan Madden’ın yeni Scenario Engine özelliğini kullanın.

Superstar X-Factor – Maçlarda belirli koşulları yerine getirdiğinizde günümüzün en heyecan verici NFL Süper Starlarının özel yeteneklerini ortaya çıkaran yeni yetenek ilerleme sistemi Superstar X-Factor ile NFL Süper Starlarının duygularını, kişiliklerini ve gücünü hissedin. Benzersiz kişilikler ve gerçek oyuncu hareketinin birleşimiyle NFL yıldızları Madden NFL 20’de canlanıyor. Oyuncu yeteneklerini kişiselleştirmenin yeni yolları sayesinde oyuncu gelişiminin tam kontrolünü elinize alın.

Franchise – Tam bir NFL kariyerinin simülasyonunu yapın ve bir oyuncu, koç veya takım sahibi olarak tek oyunculu veya çok oyunculu liglerde izinizi bırakın. Super Bowl Dynasty’ye uzanan görevinizde en fazla 32 takıma karşı mücadele edin. Yıllık Pro Bowl ve Seasonal Awards’a katılın.

Ultimate Team – Geçmişten ve şimdiki zamandan sevdiğiniz oyuncuların yer aldığı en gelişmiş NFL fantezi takımı kurma modunda rekabet edin. Maç yapın, ödül toplayın, yıl boyunca canlı NFL içerikleriyle günlük, eğlenceli ve etkileyici görevleri tamamlayarak takımızı yükseltin.


Madden NFL 20 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

sistem gereksinimleri (Minimum)
İşletim sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
İşlemci (AMD): FX-4330 ya da eşdeğeri
İşlemci (Intel): i3-4350 ya da eşdeğeri
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon RX 460 ya da eşdeğeri
Ekran Kartı (NVIDIA): GeForce GTX 660 ya da eşdeğeri
DirectX: 11 uyumlu ekran kartı ya da eşdeğeri
Depolama alanı: 48.5 GB
sistem gereksinimleri (Önerilen)
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci (AMD): FX-4330 ya da eşdeğeri
İşlemci (Intel): i3-4350 ya da eşdeğeri
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon R9 270x ya da eşdeğeri
Ekran Kartı (NVIDIA): GeForce GTX 670 ya da eşdeğeri
DirectX: 12 uyumlu ekran kartı ya da eşdeğeri
Depolama alanı: 48.5 GB


RESİM ve VİDEOLAR

Madden NFL 20
Madden NFL 20
Madden NFL 20


İNDİRME LİNKLERİ:
Madden NFL 20 Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.