Moving Out

0

Moving Out TorrentMoving Out


AÇIKLAMA

Moving Out “koltukta imeceye” yeni bir anlam getiren, absürt fizik tabanlı bir taşıma simülasyonudur!

Mobilya sektöründe parlak bir kariyere hazır mısın? Sertifikasını yeni almış bir mobilya düzenleme ve yeniden konumlandırma teknisyeni olarak hareketli Packmore kasabasında taşıma işleri yapacaksın. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir ama tuttuğunu koparan bu çalışkan çocuklar için hiçbir iş çok tehlikeli ya da tuhaf değildir. İşini büyüterek yeni zorluklara meydan oku, renkli karakterleri işe al ve kasabanı mobilya tehlikesinden kurtar!

Ortaklaşa!

Hikaye modunun tadını ister bağımsız bir yüklenici olarak tek başına çıkar ya da istersen arkadaşlarınla birlik ol. Dört taneye kadar oyuncu, rahat koltuğuna yayılarak bir koltuğu taşımanın en iyi yolunu tartışabilir. Hünerlerini VE arkadaşlığını test et!

Fizik!

Sinir bozucu kapılar ve pencereler, mobilyanın önünde mi duruyor? Fizik kurallarıyla hepsini havaya uçur gitsin! En iyi süreleri elde etmek için önüne geleni kaldır, fırlat ve parçala!”

Aksiyon!Giderek riskli ve fantastik bir hal alan seride bu işin nasıl yapıldığını öğren. Halay seni A noktasından B noktasına her türlü götürür ama bir yatak, A noktasından B noktasına asla dümdüz gitmez, bu yüzden eğitim kılavuzunu at gitsin, yaratıcılığını konuştur biraz!”

Macera!

Her taşıma şirketi küçükten başlar ama şöhretin yayıldıkça varış yerlerin de artacak. Sakin banliyölerde, kaçık çiftliklerde, perili evlerde, sanal gerçeklikte aklına gelmeyecek arazilerde taşımacılık yap!”

Karakterler!

Her biri kas gücüyle çalışmaya hazır, renkli karakterleri işe al!”

Yardım Modu!

Bu işte yeni misin? Sorun değil! Oyunun zorluğunu istediğin gibi ayarlayarak kolayca oynayabilirsin! Zaman kaybetme! Arkadaşlarını kap ve Moving Out’ta sertifikalı bir taşıma ustası ol!”


Moving Out Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64-bit) or Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 or AMD Phenom II X2 550
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel UHD 630 or Radeon Vega 8
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Pentium G4600 or AMD FX-4350
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 or Radeon R9 270X


RESİM ve VİDEOLAR

Moving Out
Moving Out
Moving Out


İNDİRME LİNKLERİ:
Moving Out Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.