NBA 2K19 İndir

3 84

nba 2k19 İndir - NBA 2K19 İndir

oyun bilgileri - NBA 2K19 İndir

Açıklama:

Yeniliklerle Dolu NBA 2K19 İndir

20.yılını kutlayan geliştirici firma tarafından basketbol severlere sunulan NBA 2K19 11 Eylül 2018 tarihinde satışı çıktı. Fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken basketbolun en iyi oyununda kapak yüzü ise Cleveland takımıyla harikalar yaratan Lebron James oldu. Büyük bir rekabetin yaratılmasında pay sahibi olan oyunda birçok unsur geliştirilirken çok benzersiz hususlarda gerçekçi algının yaratılmasında yardımcı olacak gibi. Özellikle karakterler özelinde yaşanan değişimlerin büyük ses getireceği bekleniyor.

NBA 2K19 Oyununda Gereklilikler

80 GB depolama alanına ihtiyaç duyan NBA 2K19 indir olanağı da artık bulunuyor. Bilgisayar oyunları arasında en iyi grafik görünüme sahip olanları arasında ilk sıralarda gelen NBA serisinin en sonu oyununda birbirinden farklı gelişmeler devam ediyor. İşlemci inter Core İ3-530, Bellek ise 4 GB Ram olarak açıklanır. Ayrıca Windows 8 ya da Windows 10- 64 Bit özellikli cihazlarda çok daha kusursuz bir oyun olanağı elde edilir. Grafiklerde hiçbir sorun çıkmaması için yeni nesil ekran kartlarına sahip olunması da unutulmamalıdır.

NBA 2K19 torrent indir linki üzerinden işlemler yapılırken internet hızına göre işlem sürelerinde farklılıklar yaşanabilir. Bununla birlikte oyun içi değişimleri bakıldığında Hikâye Kariyer modu birbirinden farklı olanakları sunmaya devam edecek. Her oyunu özelinde belirli bir seviye limitli bulunurken oyuncunun geliştirilmesi de sağlanmaktadır. Bununla birlikte otomatik el kaldırma özelliği ile birlikte tüm hareketler kaldırılmıştır. Bundan dolayı benzer hareketleri kullanıcının yapması gerekirken gerçekçi bir anlayışın hâkim olması da böylelikle sağlanır. Bununla birlikte oyunda yapay zekanın daha da geliştirildiği söylenebilirken oyuncuların terleri görmek bile mümkün olacak. Canlı maçlardan pek bir farkı olmayan görüntü kalitesine sahip olan oyunda kameraların açıları da televizyon yayını özelliğine sahip olacak.

Oyuncuların yapabileceği harekete ve becerilerin yapılması, geliştirilmesi mümkün olurken kilitlerin açılmasıyla benzersiz hareketlerin maçlarda yapılabilmesi söz konusu olacak. Böylelikle oyuncunun da geliştirilmesi sağlanırken çok farklı hareketlerin eklenmesi de zenginlik sağlayacak. Karakterler geliştirilmiş olması ve karakter animasyonlarının fazlalaşması beraberinde gerçekçiliğe ulaşılmasını sağlarken aynı zamanda oyunun bir bağımlılık etkisinin ortaya çıkması da ihtimal dahilindedir.

Canlı Karşılaşmalarda Gerçekçi Oyun

Oyun türünün en iyi bölümlerinden bir tanesi de şüphesiz ki Mahalle’dir. Geçen yıla göre çok daha güzelleştirilen bölümde maç düzenleme sıkıntısı olmayacaktır. Online olarak ekiplerin kurulmasıyla basketbol maçları yapılabilir, büyük bir rekabetin içine dahil olunabilir. Ayrıca 3’e 3 olan sokak karşılaşmaları içinde kullanıcı kendi ekibini kurarak katılım sağlayabilir. Hikâye Kariyer modundan çok daha heyecanlı olan Mahalle maçlarında benzersiz kazanımlar elde edilirken elde edilen maddi kazançlar noktasında bir düzenlemeye de gidilmiştir. Böylelikle çok uç kazançların alınması söz konusu olmayacaktır.

NBA 2K19 Hızlı Oyun Akışı

Milyonlarca kez izlenen fragmandan da anlaşılacağı üzere oyun grafiklerinde önemli bir değişim durumu bulunmaktadır. Çok daha gerçekçi bir görünüm kazanan oyunda aynı zamanda rekabet duygusunun yükselmesi de rakiplerle olmaktadır. NBA 2K19 full indir seçeneğiyle oyundaki tüm farklılıklara şahit olunabilir. Ayrıca geliştirilen durumlardan bir başkası da oyun akıcılığı olmaktadır. Gerek maç içi gerekse maç dışı durumlarla ilgili hızlı bir ilerlemenin olması da sezon boyunca keyifli bir kariyerin yapılabilmesini olanaklı kılmaktadır.

NBA 2K19 Uyarıları

Otoritelerce yüksek bir puan elde eden Nba 2k19 aynı zamanda bağımlılık yaratması bakımından da ilk sıralarda gelir. Buna ilave olarak bazı uyarıların yapılması ise oyun sırasında ortaya çıkabilecek sorunları en aza indirecektir. Oyun gerekliliklerinin minimum düzeyde karşılanması gerekirken depolama alanının yeterli olması ve yeni nesil ekran kartının bulunması da grafiklerde sorun yaşanmamasını beraberinde getirecektir.

Çıkış Tarihi: 11 Eylül 2018
Oyun Boyutu: 61.6 GB

sistem gereksinimleri - NBA 2K19 İndir

NBA 2K19 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD® Radeon™ HD 7770 1GB or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0x compatible Dual-Analog Gamepad: Recommended

NBA 2K19 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 770 2GB / AMD® Radeon™ R9 270 2GB or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card

gorseller video - NBA 2K19 İndir

nba 2k19 İndir 2 - NBA 2K19 İndir nba 2k19 İndir 3 - NBA 2K19 İndir nba 2k19 İndir 4 - NBA 2K19 İndir

indirme linkleri - NBA 2K19 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - NBA 2K19 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın