No Mans Sky Origin

0

No Mans Sky Origin TorrentNo Mans Sky Origin


AÇIKLAMA

Hello Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan No Man’s Sky‘ın yeni güncellemesi Origins yayınlandı. Sean Murray ve Hello Games ekibi, yayınladıkları yeni güncelleme ile birlikte No Man’s Sky’a birçok değişiklik ve özellik ile birlikte oyuna yeni bir soluk getirdi.

No Man’s Sky’a büyük bir güncelleme getiren Beyond’un ardından çıkan Origins güncellemesi için Sean Murray bu güncellemenin “Origins” olarak adlandırıldığını çünkü bu güncellemenin oyunun evrenine yeni bir soluk getirdiğini söylüyor. Origins güncellemesi ile birlikte oyuncular tıpkı önceki büyük güncellemelerde olduğu gibi bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna gelmiş olan yeni içerikle oyundan keyif almaya devam edebilecekler.

3.0 yaması, oyuncuların yeni şeyler keşfetmesi için geniş evrene daha fazla gezegen ekliyor. Bu yeni gezegenler, oyundaki tüm mevcut gezegenlere ek olarak yer alıyor ve hem mevcut sistemlerde hem de ikili yıldızları içeren yeni güneş sistemlerinde bulunabilirler. Bunun yanı sıra artık gezegenlerde volkanlar, devasa dağlar ve binalar bulunuyor. Ateş fırtınası, şimşek ve kasırga gibi yeni tehlikeli hava koşulları da oyuna eklenmiş durumda.


No Mans Sky Origin Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


RESİM ve VİDEOLAR

No Mans Sky Origin
No Mans Sky Origin
No Mans Sky Origin


İNDİRME LİNKLERİ:
No Mans Sky Origin Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.