OMSI 2 İndir

0 308

omsi 2 İndir - OMSI 2 İndir

oyun bilgileri - OMSI 2 İndir

Açıklama:

OMSI 2 indir, MR-Software GbR tarafından geliştirilmiş ve Aerosoft GmbH tarafından 11 Aralık 2013 tarihinde yayınlanmıştır.

Omsi serisinin bir sonraki oyunu olan OMSI 2 ile yeni omnibus simulasyonunu deneyin ve omnibus’u sürerken Spandau’yı keşfetmeye başlayın. OMSI 2, tanınmış ve ödüllü omnibus simülatörü “OMSI – Bus Simulator” oyununun devamıdır. OMSI 2, OMSI’den zaten bildiğiniz rotaları ve yolları sunmakla kalmaz, aynı zamanda çok sayıda heyecan verici yeni özellik de yeni oyunda geldi. OMSI 2’de, OMSI tarihinde, MAN NG272’deki ilk eklemli otobüsünü sürmek için hazır. Ruhleben metro istasyonundan Spandau’ya giden toplam 12 km’lik mesafeyi kapsayan yeni omnibus hattını 5 keşfedin. Yeni eklenen kronoloji fonksiyonu sayesinde, 1986’da sadece Spandau’dan geçemeyeceğiniz gibi, 1986 ve 1994 yılları arasında Spandau’da meydana gelen değişiklikleri tekrar yaşayacaksınız.

Genel Özellikler

80’lerin ve 90’ların cazibesinin tadını çıkarın ve Berlin Duvarı’nın yıkılışından sonraki dönemin nasıl olduğunu öğrenin. Ve bu da çift katlı veya mafsallı bir otobüsün direksiyonunda.
80’lerin ve 90’ların cazibesinin tadını çıkarın ve Berlin Duvarı’nın yıkılışından sonraki dönemin nasıl olduğunu öğrenin. Ve bu da çift katlı veya mafsallı bir otobüsün direksiyonunda.
MAN NL202’nin yanı sıra SD200 ve SD202 bilinen türlerinin yeniden işlenmiş ve eklenmiş modelleri (daha fazla yıllık üretim, acil durum kapı açıcılar, hedef panolar, araç numarasına bağlı ses değişimleri).
Ruhleben metro istasyonundan Spandau omnibus hattı 5, 12 km’lik toplam mesafe, çeşitli yeni binalar, sıkışık bir zaman çizelgesi ve çeşitli otobüs terminalleri ve çeşitli ve uzun süren sürüş keyfi için görevlendirilmiş sıkı bir 5 dakikalık ritim içeren psikiyatri kliniği Spandau’ya.
Omnibus hatları 5 ve 92 için orijinal zamanlamaları ve tur planları çoğaltılması.
Kronoloji fonksiyonu: 1986 ve 1994 yılları arasında Spandau’da meydana gelen değişimi yeniden yaşayın! OMSI 2, şimdi Alman birleşimi ve onunla birlikte gelen tüm yenilikler ve rota genişlemelerini (137. maddeden Falkensee’ye) izleyen heyecan verici yılları tekrarlıyor. Bu işlev ayrıca şantiyelerin veya özel otobüslerin neden olduğu harita veya rotalarda geçici değişikliklere izin verir.
Gelişmiş ve iyileştirilmiş AI trafiği (daha iyi yol ve direksiyon davranışı, demiryolu ve metro trafiği)
Düzeltmek için zaman alan farklı arızaları içeren sistem hasar modeli
OMSI 2 bir dünya koordinat sistemini destekler, böylece bir DEM (Dijital Yükseklik Modeli) almak için bir DLL yardımıyla kendinizi programlayabilirsiniz.
Spandau harita üzerinde hareketli gerçek dikey profil
Tam matris görünümü, sistem değişkenlerine gelişmiş erişim gibi yeni komut dosyaları.
Yeni editör fonksiyonları: havadan görüntülerin otomatik olarak içe aktarılması, arazi yolun çalışmasına uyum sağlar, geliştirilmiş spline bağlantı algoritması, tüm eksenler etrafındaki nesnelerin rotasyonu. Kavşaklar kolaylıkla bireysel dikey profillerle donatılabilir.
Önemli ölçüde daha büyük haritalara izin veren haritaların optimize edilmiş şekilde kaydedilmesi

Çıkış Tarihi: 11 Aralık 2013
Oyun Boyutu: 8.90 GB

sistem gereksinimleri - OMSI 2 İndir

OMSI 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: 2.6 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce or comparable AMD with minimum 512 MB
DirectX: Sürüm 9.0c

OMSI 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
İşlemci: Dual core processor with 2.8 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce or comparable AMD with 1024 MB
DirectX: Sürüm 9.0c

gorseller video - OMSI 2 İndir

omsi 2 İndir 2 - OMSI 2 İndir omsi 2 İndir 3 - OMSI 2 İndir omsi 2 İndir 4 - OMSI 2 İndir

indirme linkleri - OMSI 2 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


KrekFix(Sorun yaşarsanız bunu deneyin)
Omsi 2 krek fix indirmek için tıklayın


hatirlatma - OMSI 2 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın