Outward Hardcore

0

Outward Hardcore TorrentOutward Hardcore


AÇIKLAMA

Deep Silver ve geliştirici Nine Dots hardcore fantezi macera RYO açık dünya, hayatta kalma oyunu Outward’ın 26 Mart 2019’da yayımlanacağını duyurdu. Duyuru ile birlikte Outward için bir de fragman yayımlandı. Deep Silver ve Nine Dots yeni oyunları için iddialı açıklamalar yaptı. Outward’da oyuncuları çok farklı bir açık dünya RPG oyunu deneyiminin oyuncuları beklediği ifade edildi. Outward’ın çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Outward çıkış tarihi duyuru fragmanı

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Mart 2019’da yayımlanacak olan Outward, split screen ya da online bağlantı ile ortaklaşa olarak da oynanabilecek. Outward’ın açık dünyasını arkadaşlarımızla birlikte oynayabileceğiz. Oyunda birbirinden farklı silahlar ve çeşitli tuzaklar da kullanabileceğiz. Özellikle 2018 yılında önceki yıllara göre biraz daha azalmış olsa da, hayatta kalma oyunları popülaritesini kaybetmiş değil. Pek çok iddialı hayatta kalma oyununun zaman içinde, oyuncu kaybı yaşayıp, yok olup gittiğine şahit olduk. Son olarak Atlas büyük bir beklenti yaratmış, ancak pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı.


Outward Hardcore Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) / 8 (64 Bit) / 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-750 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTS 450 or equivalent
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) / 8 (64 Bit) / 10 (64 Bit)
İşlemci: Intel Core i5-2400 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 960 or equivalent
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Outward Hardcore
Outward Hardcore
Outward Hardcore


İNDİRME LİNKLERİ:
Outward Hardcore Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.