Overcooked 2 İndir

0 38

overcooked 2 İndir - Overcooked 2 İndir

oyun bilgileri - Overcooked 2 İndir

Açıklama:

Overcooked 2 indir, Ghost Town Games Ltd tarafından geliştirilmiştir. Team17 Digital Ltd. tarafından 7 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanmıştır.

Kaotik pişirme eylem yepyeni bir oyun ile Overcooked geri döner! Soğan Krallığına geri dönün ve dört oyuncuya kadar klasik couch co-op veya çevrimiçi oyunda şef takımınızı birleştirin. Önlüklerinizi giyinin dünyayı kurtarmanın zamanı geldi

Kızartma tavasından, yangına

Açıkmış olan dünyayı kurtardın. Şimdi yeni bir tehdit ortaya çıktı ve o ekmek açlığını savuşturmak için mutfağa geri dönmenin tam zamanı!

Çevrimiçi \ / yerel çok oyunculu: yerel ve çevrimiçi çok oyunculu en yüksek puanı almak için birlikte (veya birbirlerine karşı) çalışmak için yoğurun.

Overcooked 2 Torrent İndir

Kara, deniz ve hava ile yepyeni bir dünya haritası boyunca bu yolculuğa gözlerini bayram. Suşi restoranları, sihirli okullar, madenler ve hatta yabancı gezegenler arasında değişen yeni temalar pişirme alın!

İŞTAHINI AÇ! Suşi, kek, hamburger ve pizzalar da dahil olmak üzere her zevke hitap edecek yeni tarifler bir dizi kadar pişirme arazi Seyahat.

ROMAİNE SAKİN! Hareketli platformlarda, teleporters ile seyahat ederek ve vardiya ve gelişmeye dinamik mutfaklar arasında malzemeyi atarak zamandan tasarruf edin. Bazı mutfaklar şeflerinizi yeni yerlere bile gönderebilir
Çıkış Tarihi: 7 Ağustos 2018
Oyun Boyutu: 2.1 GB

sistem gereksinimleri - Overcooked 2 İndir

Overcooked 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: WIN7-64 bit
İşlemci: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Overcooked 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Win7 -64 bit
İşlemci: Intel i5-650 / AMD A10-5800K
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 / Radeon HD 7510
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

gorseller video - Overcooked 2 İndir

overcooked 2 İndir - Overcooked 2 İndir overcooked 2 İndir 2 - Overcooked 2 İndir overcooked 2 İndir 3 - Overcooked 2 İndir

indirme linkleri - Overcooked 2 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Overcooked 2 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın