Predynastic Egypt İndir

2 44

predynastic egypt İndir - Predynastic Egypt İndir

oyun bilgileri - Predynastic Egypt İndir

Açıklama:

Antik Mısırlıların uzak diyarlara doğru ilerlemesine, felaketlere, sıkıntılara karşı savaşmasına ve sonuçta ilk Mısır devletini kurmasına olanak tanıyan evrimsel atılımlara tanıklık etmeye hazır olun. Tarihsel olarak ortaya çıkan olayları yeniden canlandırabilecek misiniz yoksa yeni doğan şefliğini tarihin unutulmuş yıllarına mahkum edebilecek misiniz? Bu eşsiz oyun ile Klasik Mısır döneminden önce gerçekleşen olaylar hakkında samimi bir bilgi edinin.

Eski dünya
savaşlarının simülasyonu , kuraklık, düşman istilaları, salgınlar, iç kargaşa, kabilelerin göçü, dini törenler, uzak toprakların keşfi, kutlamalar ve 100’den fazla diğer etkinlikler ve deneyler sizi bekliyor! 
İnsanoğlunun teknolojik olarak evrim teorisi,
Predynastic Egypt’ın tarihsel olarak doğru teknolojileri ve kültürel başarılarını ilginç açıklamalarla, insanlığın teknolojik medeniyetini Mısır uygarlığı örneğinde gösterecektir. 
Mısır din ve kültürünün gizemleri
Kutsal medeniyetin eşsiz dininin doğuşunu göreceksiniz, ruhlara olan inançlarla başlayıp Predynastic Mısır’ın tanrıları ile başlayıp, sadece arkeologlar ve Mısırbilimciler tarafından bilinen sırları öğreneceksiniz!
Eski Mısır’ın
yeniden inşa edilmiş haritası Eski Mısır’ın M.Ö. 5000-3000 coğrafik haritasının doğru bir şekilde yeniden inşası, Sahra’nın bir Savannah olduğu ve bir çölün olmadığı dönemdeki iklim değişikliklerini hesaba katarak ve Wadies nehirler değil yollardı. 
Yeniden
inşa edilmiş Hierakonpolis şehri Hierakonpolis’in (Predynastic Mısır’ın eski merkezi) doğru bir arkeolojik inşası. XX-XXI. Yüzyılda arkeologlar tarafından kazılan gerçek evleri, tapınakları ve mezarları inşa edeceksiniz. 
Bütün milletin kaderi senin ellerinde. Gerçek tarihsel durumlarda, savaşlarda, felaketlerde önemli kararlar alın. Gerçek hikaye sizi antik dünyanın gizemli atmosferine sürükleyecek, eski Mısırlıların gözünden göreceksiniz.

Çıkış Tarihi: 10 Ekim 2016
Oyun Boyutu: 496 MB

sistem gereksinimleri - Predynastic Egypt İndir

Predynastic Egypt Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz ya da AMD Athlon X2 64 2.0 Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia 7900 256 MB görüntü belleği, ATI HD2600 XT 256 MB görüntü belleği
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: En düşük 1024х768 çözünürlüğü

Predynastic Egypt Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Intel i5 ya da AMD Analog
İşlemci: Intel i5 ya da AMD Analog
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB görüntü bellekli NVidia GeForce GT 640, 1 GB görüntü bellekli ATI Radeon R7 250
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Predynastic Egypt İndir

predynastic egypt İndir 2 - Predynastic Egypt İndir predynastic egypt İndir 3 - Predynastic Egypt İndir predynastic egypt İndir 4 - Predynastic Egypt İndir

indirme linkleri - Predynastic Egypt İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Predynastic Egypt İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın