Prison Architect İndir

4 370

prison architect İndir - Prison Architect İndir

oyun bilgileri - Prison Architect İndir

Açıklama:

Prison Architect indir, Introversion Software tarafından geliştirildi ve Introversion Software tarafından 6 Ekim 2015 tarihinde yayınlandı.

Hapishane mimarı, bir tutku suçu işlediği için elektrikli sandalyeye bakan bir adam olan Edward’ın hikayesiyle açılıyor. Bu farklı karakterler ve hapishane hayatının yönleri üzerinde duruluyor dört ek bölümler tarafından takip edilir. Mafya Dons güç çılgın senatörler için, hapishane Mimar hepsini var! Bu karakterleri hayata geçirmek için, içe dönüklük, ödüllü profesyonel yazar Chris Hastings ile bir araya geldi ve modern hapishane Sanayi kompleksinin arka planına karşı kurulan yolsuzluk ve insan sefaletinin büyüleyici bir hikayesini üretti.

Prison Architect Torrent İndir

Maksimum güvenlik Hapishanesini oluşturun ve yönetin. Güneş attığında sabah erken ışınları güzel bir kırsal yama üzerinde saat geçiyor başlar. Sen çatlamak ve onların sarı otobüste gelecekteki hapishaneye trundling maksimum güvenlik mahkumların iş çok gözaltına almak için bir holding hücresi inşa etmek lazım. İşçileriniz son tuğlayı döşerken, bir sonraki mahkum alımı için yer açmak için ilk uygun hücre bloğuna başlamanız gerektiği için dinlenmelerine izin vermek için bir dakikanız yok. Hepsi yorgun kafalarını koymak için bir yer var bir kez eğlenceli gerçekten başlayabilirsiniz.
Sürüm / Update: 16

Çıkış Tarihi: 6 Ekim 2015
Oyun Boyutu: 684 MB

sistem gereksinimleri - Prison Architect İndir

Prison Architect Minimum Sistem Gereksinimleri
OS:XP
Processor:Intel Core2 Duo 2.4Ghz or Higher / AMD 3Ghz or Higher
Memory:4 GB RAM
Graphics:Nvidia 8600 / Radeon equivalent (2009 era)
Hard Drive:300 MB HD space

gorseller video - Prison Architect İndir

prison architect İndir - Prison Architect İndir prison architect İndir 2 - Prison Architect İndir prison architect İndir 3 - Prison Architect İndir

indirme linkleri - Prison Architect İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Prison Architect İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın