Prototype 1 İndir

0 37

prototype 1 İndir - Prototype 1 İndir

oyun bilgileri - Prototype 1 İndir

Açıklama:

Prototype 1 indir, Radical Entertainment tarafından geliştirildi ve Activision tarafından 10 Haziran 2009 tarihinde yayınlandı.

Sen Prototype 1sin, Alex Mercer, inanılmaz şekil değiştiren yeteneklerle donanmış bir anı olmayan, seni yaratan komplonun kalbine giden yolda avlanan bir adamsın; Sorumlu ödeme yapmak.

Temel Özellikler:
Hızlı ve Ölümcül Şekil-Shifting Combat: Vücudunuzu eldeki duruma göre yeniden yapılandırın. Pençelerden Bıçaklara ve Çekiçlerden Kamçılara, durum için doğru silahı seçin. Savunma için bir kalkan ya da zırh kullanın ya da düşmanlarınızı izlemek için gelişmiş duyusal güçleri kullanın (termal görme, virüslü görme).
Üstün Lokomotion ve Çeviklik: Binadan binaya sorunsuzca ve akışkan bir şekilde bağlı, duvarları koşturun, arabaları ve yolunuzdaki her şeyi zıplayın. Adaptif parkour, New York şehrinin açık dünya ortamlarında özgürce hareket etmenizi sağlar.
Eşsiz Gizleme Yetenekleri: İstediğiniz zaman kimseyi tüketin, onların görünüşlerini alıp anılarını ve özel yeteneklerini üstlenin.
Deep, Conspiracy-Driven Storyline: Geçmişin hafızasıyla uyanmayın… sadece gizemli güçler ve Idaho’daki bir şehre bağlantı. Kökünüzün gizemlerine, gücünüzün gerçek doğasına ve 40 yıl içinde bir komploda rol aldığına bakın.

Çıkış Tarihi: 10 Haziran 2009
Oyun Boyutu: 1

sistem gereksinimleri - Prototype 1 İndir

Prototype 1 Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows® XP (with Service Pack 3) or Windows Vista®
Processor: Intel® Core™2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4000+ or better
Memory: Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM
Graphics: All NVIDIA® GeForce® 7800 GT 256 MB and better chipsets. All ATI Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets
DirectX®: Microsoft DirectX 9.0c
Hard Drive: 8GB of free hard drive space
Sound: DirectX® 9.0c compliant sound card

gorseller video - Prototype 1 İndir

prototype 1 İndir 2 - Prototype 1 İndir prototype 1 İndir 3 - Prototype 1 İndir prototype 1 İndir 4 - Prototype 1 İndir

indirme linkleri - Prototype 1 İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Prototype 1 İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın