Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

0 69

rise of the tomb raider 20 year celebration İndir - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

oyun bilgileri - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

Açıklama:

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Crystal Dynamics tarafından geliştirildi ve Square Enix tarafından 11 Ekim 2016 tarihinde yayınlandı.

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration tamamen yeni içeriğe sahip temel oyun ve Season Pass içerir. Croft Manor’u yeni “Blood Ties” hikayesinde keşfedin, ardından “Lara’s Nightmare” da bir zombi istilasına karşı savunun. Yeni çevrimiçi Co-Op Dayanıklılık modundaki bir arkadaşınızla aşırı koşullardan kurtulun ve yeni “Extreme Survivor” zorluklarına karşı cesur olun. Ayrıca Tomb Raider III ve 5 klasik Lara derisinden esinlenilmiş bir kıyafet ve silah bulunmaktadır. Mevcut DLC, Baba Yaga’da antik bir teröre ev sahipliği yapan yeni bir mezarı keşfetmeye meydan okuyacak: Cadı Tapınağı ve Soğuk Karanlıkta Uyanmış enfekte yırtıcıların dalgaları uyandı.

Temel Özellikler:
Lara’nın Yolculuğu Lara, kendisini Trinity olarak bilinen acımasız bir örgütün kesişme noktalarına yerleştiren eski bir gizemi açığa çıkarır. Trinity’den önce sırrı bulmak için yarışırken, iz Lost Kitezh Şehri hakkında bir efsaneye yol açıyor. Lara, Lost City’ye ve Trinity’den önce gizli sırlarına ulaşması gerektiğini biliyor. Bununla birlikte, ilk Mezar Basamak gezisinde Sibirya için yola çıktı.
Kadın vs Wild Lara, “Tomb Raider Yükselişi” nde, sadece dünyanın dört bir yanından değil, dünyanın kendisinden de düşmanlarla savaşıyor. Hayvanları, yoğun nüfuslu ekosistemlerde nadir kaynaklar için silahlandırmaya ve toplamaya yönlendirin. Lara’nın sınırlarını en uç noktaya kadar zorlamasını gerektirecek tehlikeli koşullar ve dengesiz manzaralarla dolu güzel düşman ortamlarla karşılaşacaksınız.
Guerilla Combat – Çevreyi sizin yararınıza kullanın, ağaçları ölçün ve sualtıya dalın…

Çıkış Tarihi: 11 Ekim 2016
Oyun Boyutu: 28 GB

sistem gereksinimleri - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

Rise of the Tomb Raide: 20 Year Celebration Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Rise of the Tomb Raide: 20 Year Celebration Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i7-3770K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 or NVIDIA GTX 970 1920×1080
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

rise of the tomb raider 20 year celebration İndir 1 - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir rise of the tomb raider 20 year celebration İndir 2 - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir rise of the tomb raider 20 year celebration İndir 3 - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

indirme linkleri - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın