Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

0 39

rise of the tomb raider torrent İndir - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

oyun bilgileri - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

Açıklama:

Rise of the Tomb Raider Torrent İndir, Crystal Dynamics tarafından geliştirildi ve Square Enix tarafından 29 Ocak 2016 tarihinde yayınlandı.

Eski bir gizemi ortaya çıkardıktan sonra Lara, Trinity olarak bilinen acımasız bir organizasyondan önce ölümsüzlüğün sırrını bulmak için Sibirya’nın en hain ve uzak bölgelerini keşfetmelidir. Lara, onun fikir ve hayatta kalma becerilerini kullanmak yeni ittifaklar oluşturmak ve sonuçta Tomb Raider olarak onun kaderini kucaklamak gerekir. Yüksek oktanlı aksiyon anlarını yaşayın, Güzel düşmanca ortamları fethedin, acımasız gerilla savaşına katılın ve hayatta kalma eyleminin evriminde huşu uyandıran ölümcül mezarları keşfedin. “Rise of the Tomb Raider” inde, Lara, ilk Tomb Raiding seferine girerken kurtulanlardan daha fazla olur.

Ana Özellikler:

Lara’s Journey-Lara Trinity olarak bilinen acımasız bir organizasyon çapraz tüyleri onu yerleştirir eski bir gizem ortaya çıkarır. Trinity’den önce sırrı bulmaya çalışırken, iz Kitezh’in kayıp şehri hakkında bir efsaneye yol açar. Lara o kayıp şehir ve Trinity önce gizli sırlarını ulaşmak gerektiğini bilir. Bununla birlikte, ilk mezar baskın seferinde Sibirya’ya çıkıyor.
Woman vs. Wild-in” Rise of the Tomb Raider”, Lara sadece dünyanın dört bir yanından gelen düşmanlarla değil, dünyanın kendisi ile savaşıyor. Yoğun nüfuslu ekosistemlerde nadir kaynaklar için silah ve temizlik yapmak için hayvanları avlayın. Sen hain koşullar ve Lara çok kenarına onun sınırlarını zorlamaya gerektirecektir kararsız manzaralar dolu güzel düşmanca ortamlar, karşılaşacaksınız.
Guerilla Combat-düşmanları önlemek veya çıkarmak, Lara dişli, silah ve cephane blazing silah stealth sizin oyun tarzı uygun yapılandırmak için avantaj, ölçek ağaçlar ve dalış sualtı ortamı kullanın, kaos ekmek için anında zanaat patlayıcı ve Lara imza muharebe yay ve tırmanma balta ellerinde.
Mezar Baskınlarına geri dönün-Mezarlar geri döndü ve her zamankinden daha büyük ve daha iyi. “Rise of the Tomb Raider” nda, ölümcül tuzaklarla çevrili büyük, huşu uyandıran antik alanları keşfedeceksiniz, dramatik çevresel bulmacaları çözeceksiniz ve keşfetmek için sırlarla dolu bir dünyayı ele geçirirken kriptleri ortaya çıkarmak için eski metinleri deşifre edeceksiniz.

Çıkış Tarihi: 9 Şubat 2016
Oyun Boyutu: 33.7 GB

sistem gereksinimleri - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

Rise of The Tomb Raider Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Rise of The Tomb Raider Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i7-3770K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 or NVIDIA GTX 970 1920×1080
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

rise of the tomb raider torrent İndir - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir rise of the tomb raider torrent İndir 2 - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir rise of the tomb raider torrent İndir 3 - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

indirme linkleri - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Rise of The Tomb Raider Torrent İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın