SCUM İndir

0 37

scum İndir - SCUM İndir

oyun bilgileri - SCUM İndir

Açıklama:

SCUM indir, Gamepires Croteam tarafından geliştirildi ve Devolver Digital tarafından 29 Ağustos 2018 tarihinde yayınlandı. Oyun resimlerinden de anlaşılacağı üzere hayatta kalma temeline dayanan bir aksiyon / macera oyunudur.

Entertainment behemoth TEC1, televizyon sensation SCUM’UN iki sezonunu prömiyeri olarak ayarladığından, dünyanın unquenchable need for entertainment bloodlust’a doğru döndü. Bu yeni sezon engebeli kapalı arenalarda yemyeşil ormanlar, haddeleme alanları ve tec1”s kendi özel pislik adanın engebeli arazilerde yarışma taşır. Hem fan favorileri hem de yeni mahkumlar, izleyiciler, üreticiler ve şöhret, hediyeler için kurumsal sponsorlar ve ölümden sonra bir yaşam şansı için mücadele ederken acımasız bir hayatta kalma savaşında çatışacaklar.

SCUM torrent indir, karakter özelleştirme, bilgi ve becerileri uzun süre hayatta kalmak için nihai silah denetim ve ilerleme seviyeleri ile çok oyunculu açık dünya hayatta kalma oyunu gelişmeye amaçlamaktadır. Hardcore hayatta kalma metodik planlama ve yönetimini isteğe bağlı PvP ‘ağ olayları’ ile her zaman herkese açık olarak birleştiren SCUM, yeni nesil hayatta kalma oyununda karmaşık simülasyon ve yoğun eylem arasında benzersiz bir dengeye çarpıyor.

Scum, Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş ve erken erişim süresi boyunca oyun geliştirilmeye devam edecektir. Haftalık haberleri almak için geliştirme ayrıntılarını sosyal medyadan takip edebilirsiniz; scumgame.com ve Twitter’da @ SCUMgame.
Eğer bu tür hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız en altta bulunan Steam bağlantısından oyunu satın alarak bu tür oyunların gelişimine ve devamına destek olabilirsiniz.

Çıkış Tarihi: 29 Ağustos 2018
Oyun Boyutu: 13 GB

sistem gereksinimleri - SCUM İndir

SCUM Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

SCUM Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

gorseller video - SCUM İndir

scum İndir 2 - SCUM İndir scum İndir 3 - SCUM İndir scum İndir 4 - SCUM İndir

indirme linkleri - SCUM İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - SCUM İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın