Sea of Solitude

0

Sea of Solitude TorrentSea of Solitude


AÇIKLAMA

İnsanlar çok yalnız kaldıklarında canavarlara dönüşüyor…

Sea of Solitude sizi genç ve yalnız bir kadının kişisel serüvenine çıkarıyor. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, güzel ve sürekli değişen bir dünyaya yelken açın. Fantastik yaratıklar ve canavarlarla tanışın, onların hikayelerini dinleyin ve zorlukların üstesinden gelin. Sular altında kalan şehri botla, yürüyerek veya yüzerek keşfedin. Karanlık ve aydınlığın akıl almaz mücadelesinde yüzeyin altında neler olduğuna bakmak için cesaretinizi toplayın ve insan olmanın ne anlama geldiğini öğrenin.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER – DUYGUSAL BİR SERÜVEN Sea of Solitude, oyuncuları yalnızlığıyla baş etmeye çalışan Kay’in zihninden deneyimlenen, incelikli ve içten bir aksiyonlu maceraya çıkarıyor. Oyuncuların Kay’e yüzeyin altındakileri görebilmesi için yardım etmesi ve ona Sea of Solitude’da yaşanan karanlık ve aydınlık mücadelesinde rehberlik yapması gerekiyor.

– BENZETMELERLE DOLU BİR DÜNYA Kay’in serüveni ilerledikçe karanlık ve fırtınalı çevre dönüşmeye başlayarak aydınlık ve renkli parıltılar ortaya çıkıyor. Yükselip alçalan su seviyeleri onun ruhsal durumunu yansıtıyor, sular altında kalan şehirde oyuncuların keşfedeceği yeni alanlar ve yüzleşeceği yeni zorluklar açılıyor.

– CANAVARLARLA YÜZLEŞİN Fantastik yaratıklarla karşılaşın, puzzle’ları çözün ve kötü anıları silin. Her biri yalnızlığın getirdiği zorlukları yaşayan güzel ve korkutucu canavarlarla tanışın. Kay, bu canavarlarla yüzleşerek hem onlar hakkında bilgi edinecek hem de kendisini ve insan olmanın ne anlama geldiğini keşfedecek.

– ÖZGÜN BİR EA OYUNU EA Originals, tüm dünyadaki en tutkulu, bağımsız ve yetenekli oyun stüdyolarını sahneye çıkarıyor. Hayran bırakmayı ve ilham vermeyi seven, çok yaratıcı oyun geliştiricilerinin ortaya çıkardığı yenilikçi ve unutulmaz oyun deneyimlerini keşfedin.


Sea of Solitude Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci (AMD): Phenom II X4 965 veya daha iyi bir işlemci
İşlemci (Intel): i3 2120 veya daha iyi bir işlemci
Hafıza/RAM: 4 GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon HD 7850 veya daha iyi bir ekran kartı
Ekran Kartı (NVIDIA): GeForce GTX 660 veya daha iyi bir ekran kartı
DirectX: Version 11 destekli herhangi bir ekran kartı.
Gerekli Boş Alan: 2 GB
Önerilen sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci (AMD): Ryzen 3 1300X veya daha iyi bir işlemci
İşlemci (Intel): Intel i5 4690K veya daha iyi bir işlemci
Hafıza/RAM: 16 GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon R9 290 veya daha iyi bir ekran kartı
Ekran Kartı (NVIDIA): GeForce GTX 960 veya daha iyi bir ekran kartı
DirectX: Version 11 destekli herhangi bir ekran kartı.
Gerekli Boş Alan: 2 GB


RESİM ve VİDEOLAR

Sea of Solitude
Sea of Solitude
Sea of Solitude


İNDİRME LİNKLERİ:
Sea of Solitude Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.