Shadow of the Tomb Raider İndir

0 2.162

shadow of the tomb raider indir - Shadow of the Tomb Raider İndir

oyun bilgileri - Shadow of the Tomb Raider İndir

Açıklama:

Shadow of the Tomb Raider indir, Eidos-Montr Crystal Dynamics, Nixxes yazılımı ve Square Enix tarafından geliştirilip yayınlandı. Shadow of the Tomb Raider 14 Eylül 2018 tarihinde oyun severler için çıkışını yaptı. Çıkışını yaptıktan sonra indirilmesi sayısı binleri aştı.

Lara Croft’un Tomb Raider’ı olarak belirleyici anını hissedin. Shadow of the Tomb Raiderda Lara, ölümcül bir ormana hakim olmalı, korkunç mezarların üstesinden gelmeli ve en karanlık güçlerin üstesindne gelmelidir. Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmak için mücadele edeceksiniz.

Temel Özellikler:
Hayatta Kalmak ve Dünyadaki En Ölümcül Bölgede Gelişmek: Hayatta kalmak için affetmez bir orman ortamına hakim ol. Çatlaklar ve derin tünel sistemleri ile dolu su altı ortamlarını keşfedin.
Jungle ile Bir Olun: Outgunned ve sayıca fazla olan Lara, ormanı kendi avantajına göre kullanmalıdır. Aniden grev yapın ve bir jaguar gibi kaybolun, kamuflaj olarak çamur kullanın ve düşmanlara kaos ekme korkusu aşılayın.
Karanlık ve Acımasız Mezarları Keşfedin: Mezarlar, her zamankinden daha korkunç, onlara ulaşmak için gelişmiş geçiş teknikleri gerektirir ve bir kez içinde ölümcül bulmacalar ile doldurulur.
Yaşayan Tarihi Öğrenin: Gizli bir şehri keşfedin ve bir Tomb Raider oyununda bulunan en büyük hub alanını keşfedin. Eğer Tomb Raider’ın yeni oyunun sevdiyseniz ve devamının gelmesini istiyorsanız oyunu en alttaki bağlantıdan satın alabilir geliştiricilere destek olabilirsiniz.
Not: Oyun Denuvo kullandığı için halen kırılamamıştır, oyunu oynayabilmek için krek beklemelisiniz.

Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2018
Oyun Boyutu: 33.4 GB

sistem gereksinimleri - Shadow of the Tomb Raider İndir

Shadow of the Tomb Raider Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Shadow of the Tomb Raider Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Shadow of the Tomb Raider İndir

shadow of the tomb raider indir 1 - Shadow of the Tomb Raider İndir shadow of the tomb raider indir 3 - Shadow of the Tomb Raider İndir shadow of the tomb raider indir 2 - Shadow of the Tomb Raider İndir

indirme linkleri - Shadow of the Tomb Raider İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Shadow of the Tomb Raider İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın