Slay the Spire

0

Slay the Spire TorrentSlay the Spire


AÇIKLAMA

Her biri kendi benzersiz kart setine sahip iki çekirdek karakter. (Daha planlıyorsanız) 200+ tam olarak uygulanan kartlar. 50+ eşsiz dövüş karşılaşmaları. 100’den fazla farklı ürün bulundu. Prosedürel olarak üretilen seviyeler. Tonlarca kilidi açılabilir.

Dinamik Güverte Binası

Kartlarınızı akıllıca seçin! Spire tırmanışa her girişiminizle birlikte güverte eklemek için yüzlerce kart keşfedin. Düşmanları etkin bir şekilde göndermek ve tepeye ulaşmak için birlikte çalışan kartları seçin.

Değişmeyen Bir İsa

Spire yolculuğuna her başladığınızda, düzen her seferinde farklılık gösterir. Riskli veya güvenli bir yol seçin, farklı düşmanlarla yüzleşin, farklı kartlar seçin, farklı kalıntılar keşfedin ve hatta farklı patronlarla savaşın!

Keşfetmek İçin Güçlü Emanetler

Spire boyunca kalıntı olarak bilinen güçlü öğeler bulunabilir. Bu kalıntıların etkileri, güçlü etkileşimlerle destenizi daha da geliştirir. Ancak bir kalıntı elde etmek size kalandan daha fazla mal olabileceğini unutmayın …


Slay the Spire Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
İşlemci: 2.0 Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 256mb Video Memory, capable of OpenGL 2.0+ support
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Slay the Spire
Slay the Spire
Slay the Spire


İNDİRME LİNKLERİ:
Slay the Spire Torrent İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.