Stranded Deep İndir

0 38

stranded deep İndir - Stranded Deep İndir

oyun bilgileri - Stranded Deep İndir

Açıklama:

Stranded Deep indir, Beam Team Games tarafından geliştirildi ve Beam Team Pty Ltd tarafından 08 Ağustos 2017 tarihinde yayınlandı.

Pasifik Okyanusu’ndaki bir yere sarılmış bir uçak kazazedesinin rolünü üstlenin. Sonsuz bir ortamın üstünde ve altında korkunç karşılaşmaları yaşayın. Her oynadığınızda farklı bir deneyim ile sonuçlanacak en hayati tehdit senaryolarından bazılarıyla yüz yüze gelin.

Stranded Deep Torrent İndir

Temel Özellikler:
Sınırsız Procedically-oluşturulmuş Dünya – Ayrıntılı biyomas ile dolu Pasifik adaları, resifleri ve dipsiz okyanus siperleri keşfedin.
İki dünya aynı değildir, hatta dünya tohumunuzu paylaşın!
Dinamik Hava ve Gündüz-Gece Döngüsü – Fırtınalı denizlerde gezinmek veya güneşli bir öğleden sonra bir hindistan cevizi ile tadını çıkarmak için mücadele.
Eşsiz Fiziksel-Tabanlı Işleme Sistemi – Fiziksel dünyada onları bir araya getirerek ekipman yaratmak için kaynak yaratın – işçiliği yok!
Eşsiz Fiziksel Tabanlı Bina Sistemi – Bir adaya yerleşin ve bir sığınak inşa edin ya da denizleri kendi yapılı sal ile birlikte hareket ettirin.
Ayrıntılı Hayatta Kalma Unsurları ve Etkileşim – Açlık, susuzluk, kan ve sağlık ile ilgili hayati önem taşıyan şeyleri ananın doğasının sertliğine karşı yönetin.
Rastgele Yağma ve Kolleksiyon – ilginç ve nadir ekipman için batık gemi enkazlarını ve adaları arayın.
Avlanma ve balıkçılık – Sığırlarda küçük hayvanları avlayın veya daha büyük öğünler bulmak için bir mızrak tabancasıyla derinlikleri riske atın. Bir kaynak adasını aç veya büyümesini sürdür ve yönet.

Oyun Sürümü: v0.48.00
Çıkış Tarihi: 23 Ocak 2015
Oyun Boyutu: 776 MB

sistem gereksinimleri - Stranded Deep İndir

Stranded Deep Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista or higher
İşlemci: 1.8GHz Intel dual-core and above
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD5500 and later. Minimum 512MB VRAM. Pixel Shader 3.0 support. Deferred lighting support (most 2005 and later cards support deferred lighting)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Stranded Deep Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX600 or ATI HD7000 series with 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

gorseller video - Stranded Deep İndir

stranded deep İndir - Stranded Deep İndir stranded deep İndir 2 - Stranded Deep İndir stranded deep İndir 3 - Stranded Deep İndir

indirme linkleri - Stranded Deep İndir

Oyunu indirmek için tıklayın


hatirlatma - Stranded Deep İndir

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Merhaba, aradığınızı bulamıyorsanız hemen istekte bulunun en geç 1 saat içerisinde sitemize eklensin.İstekte bulunmak için tıklayın